Datums:
Adrese:

Siguldas novada Jaunrades centrs aicina bērnus un jauniešus, viņu vecākus uz Zinību dienas “Piln-piedziņa” svinībām 1. septembrī no plkst. 15.00 līdz 19.00 Raiņa parkā, Siguldā.

Šogad pasākums organizēts ar mērķi popularizēt interešu izglītības, sporta un radošo aktivitāšu piedāvājumu Siguldas novadā. Pasākuma laikā bērniem un jauniešiem būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības pedagogiem, pamēģināt dažādas sporta aktivitātes, iesaistīties radošās, tehniskās interešu izglītības pulciņu darbnīcās, kā arī pavadīt brīvo laiku radošās meistarklasēs. Pasākumā piedalīsies arī nevalstiskās organizācijas, kuras iepazīstinās ar savu darbību.

Zinību dienas noslēgumā paredzēts šovs Siguldas skeitparkā. Vēlāk, no plkst. 19.00 līdz 23.00 jaunieši, kuri sasnieguši vismaz 13 gadu vecumu, tiek aicināti uz diskotēku Siguldas novada Jaunrades centrā, Raiņa ielā 3, Siguldā. Ieeja diskotēkā par ziedojumiem. Lūgums vecākiem parūpēties par bērnu savlaicīgu un drošu nokļūšanu mājās.

Zinību dienas nosaukums “Piln-piedziņa” izvēlēts, lai akcentētu sadarbību starp skolu, bērniem, skolotājiem un vecākiem. Kā zināms, automašīna, kurai visi riteņi ir velkošie, ir ar lielāku jaudu un tā spēj izbraukt dažāda seguma ceļus, lai sasniegtu galamērķi.