Sniega kārta, kas klāj zemi, ļauj jau šodien, 30. novembrī, distanču slēpotājiem atklāt sezonu Fischer slēpošanas centrā. Patlaban​ slēpotājiem pieejams 1,25 kilometru aplis slidsolim, klasikas špūre slēpošanas centrā vēl nav pieejama, taču, paralēli ražojot sniegu, tā tiks nodrošināta. Šonedēļ servisa ēka būs atvērta darbdienās no plkst. 18.00 līdz 21.00, bet brīvdienās – no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Fischer slēpošanas centrs informē, ka saistībā ar elektrības cenu pieaugumu, ir veiktas izmaiņas trases izmantošanas izcenojumā. No šīs ziemas sezonas distanču slēpošanas trases izmantošana pieaugušajiem maksā 3 eiro dienā, bet skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2.50 eiro dienā. Fischer slēpošanas centrs regulārajiem slēpotājiem iesaka iegādāties sezonas abonementu, kas pieaugušajiem maksā 60 eiro, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem – 50 eiro uz visu 2021./2022. gada ziemas sezonu. Savukārt inventāra nomas un inventāra apkopes cenas ir mainītas nebūtiski, tāpat arī cenas par instruktoru pakalpojumiem saglabājušās iepriekšējās sezonas līmenī. Informācija par izcenojumu Fischer slēpošanas centrā apskatāma šeit.

Arī šogad Siguldas novada pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un vispārizglītojošo skolu skolēniem trases izmantošana un inventārs slēpošanai ir bezmaksas.

UzrādotSiguldas ID karti, tiek piešķirta 10% atlaide gan distanču trases izmantošanai, gan inventāra nomai.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.