Fotogrāfe Ginta Zīverte

"Dabiskas gaismas, dabīgas emocijas. Ar fotogrāfijām pastāstīti stāsti īpašās un oriģināla formāta kāzās, ģimeņu sesijās un pasākumu reportāžās."

Kontaktinformācija: Ginta Zīverte, 27494090, g.ziverte@gmail.com

Aizvērt
Fotogrāfe Linda Rūķīte

“Laiku mēs nevaram pagriezt atpakaļ, katrs mirklis ir neatkārtojams. Es palīdzēšu piefiksēt un iemūžināt Jūsu dzīves skaistākos mirkļus, lai pārlūkojot fotogrāfijas, Jūs atkal un atkal tos izbaudītu. ”

Kontaktinformācija: Linda Rūķīte, 29404686, rukite@gmail.com

Aizvērt
Fotogrāfs Oskars Briedis

“Kāzas fotografēju reportāžas stilā, neiejaucoties notikumu gaitā un tajā pašā laikā nepalaižot garām nevienu notikumu un detaļu. Dienas gaitā arī izveidoju skaistus jaunā pāra un citu viņu draugu un viesu portretus. Priecājos, ja varu izmantot saules gaismu, lai izveidotu brīnišķīgas gaismēnu spēles, taču protu strādāt arī ar mākslīgo gaismu, lai radītu lieliskas Jūsu kāzu fotogrāfijas.”

Kontaktinformācija: Oskars Briedis, 26449143, oskars@oskarsbriedis.lv, www.oskarsbriedis.lv

 

Aizvērt
Fotogrāfe Madara Židaua

"Esmu sajūtu fotogrāfe. Dokumentēju dzīves svarīgākos brīžus fotogrāfiju stāstos. Spēju kāzu notikuma gaisotni sajust, notvert un iemūžināt sirsnīgās kopā būšanas fotogrāfijās. Katra mana fotogrāfija tiek uzņemta ar degsmi un tā izstaro emocijas."

Kontaktinformācija: Madara Židaua, 22160919, madarazidaua@gmail.com, https://www.facebook.com/madarazidauaphotography/

Aizvērt
Fotogrāfe Sintija Mikanovska-Mikalovska

"Par sirdssiltām sajūtām un emocijām, ko noķert dzīves īpašajos mirkļos! Fotografēju portretus, pārus, ģimenes un nelielas kāzu svinības."

Kontaktinformācija: Sintija Mikanovska-Mikalovska, 26628859, sintijamm@gmail.com

Aizvērt
Eve Mar photography

"Mani sauc Ieva un es esmu kāzu, pāru, ģimeņu un portretu fotogrāfe. Fotografēšana ir mans sirdsdarbs. Es tveru īpašus mirkļus un saglabāju tos skaistās un paliekošās atmiņās, tāpēc fotogrāfijai piešķiru lielu vērtību. Visvairāk fotogrāfijās man patīk notvert cilvēku patiesās emocijas, tas man dod vislielāko gandarījumu manā darbā. Fotografēju ne tikai dabā vai Jūsu telpās, bet tagad arī savā fotostudijā Siguldā - studijā Creō."

Kontaktinformācija: Ieva, +371 25303462, Studija “Creō”, Depo iela 1, Sigulda

Aizvērt

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes.

Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.