Piektdien, 22. martā, kultūras centrā “Siguldas devons” notiks Siguldas novada tūrisma uzņēmēju un ar nozari saistīto profesionāļu tikšanās. Sākums plkst. 10.00.

Pasākums ir brīdis, kad ar lepnumu atskatīties uz jau paveikto un vienlaikus smelties jaunas idejas, iedvesmu un enerģiju, lai kopīgi veidotu piedāvājumu un arī šajā gadā Siguldas novadu padarītu par lielisku galamērķi.

“Mūsu novada tūrisma uzņēmēju tikšanās ir svarīga, lai gatavotos jaunajai aktīvā tūrisma sezonai, veidojot ciešāku sadarbību vienam ar otru, kopīgi domātu par jaunām idejām un attīstības iespējām. Sigulda ar sev raksturīgo ainavu un bagāto kultūras mantojumu ir izcils tūrisma galamērķis. Visā novadā vēsture un dabas skaistums saplūst, radot neaizmirstamus piedzīvojumus ikvienam. Siguldas novads piedāvā daudzveidīgu piedzīvojumu klāstu, kas iepriecina gan garu, gan prātu, gan arī izkustina ķermeni,” aicinot interesentus pieteikt dalību gaidāmajā pasākumā, stāsta Siguldas novada Attīstības aģentūras Tūrisma nodaļas vadītāja Kristīne Junkure.

Lai piedalītos Siguldas novada tūrisma nozares uzņēmēju pasākumā, aicinām aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā zvanīt Siguldas novada Attīstības aģentūras Tūrisma nodaļas vadītājai uz tālruņa numuru 26309557 vai rakstīt uz e-pasta adresi info@sigulda.lv.

Programmā:

plkst. 10.00 – pasākuma atklāšana;

plkst. 10.15 – Kristīne Junkure, Siguldas novada Tūrisma nodaļas vadītāja;

plkst. 10.35 – pasākumu producente un radošās apvienības “Skudras metropole” īpašniece Gundega Skudriņa, Tūrisma idejas nākotnē;

plkst. 11.05 – Siguldas novada Kultūras centra direktore Jolanta Borīte, Pasākumu tūrisms;

plkst. 11.25 – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava, LIAA atbalsta instrumenti tūrisma uzņēmējiem;

plkst. 12.00 – pusdienu pauze;

plkst. 12.30 – uzņēmējs Pēteris Kaukulis, SIA “Wake Mālpils” iedvesmas stāsts;

plkst. 12.45 – uzņēmējs Ivars Beitāns, “Sigulda Adventures” iedvesmas stāsts;

plkst. 13.00 – paneļdiskusija.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.