Šīs nedēļas izskaņā pasaulē tiek svinēts Visu Svēto dienas priekšvakars jeb „Helloween”. Vai esi izvēlējies sev atbilstošāko tērpu un pasākumu uz kuru doties? Ja vēl neesi izlēmis, tad esam izveidojuši nelielu ieskatu par dažādām iespējām, kur atpūsties un labi pavadīt laiku spocīgākajā un baisākajā oktobra nedēļas nogalē.

  • 28.oktobrī plkst. 16.00 rudenīgās un nedaudz spocīgās noskaņās KLIKK centrs aicina mazos piedzīvojumu meklētājus kopā ar iemīļotiem un visiem zināmiem varoņiem – Trešdienu Adamss un viņas ģimeni. Šajā dienā atpūtas un izklaides centrs aicina doties dažādās aktivitātēs, kā arī kopā radīt maģisko burvju zupu!

Plašāka informācija: https://ej.uz/zynj

  • 28.oktobrī plkst. 21.00 kafejnīca Ezītis miglā aicina uz ballīti, par spocīgi baiso atmosfēru parūpēsies Siguldas mūzikas grandi – DJ Fox UN DJ Fatbox. Noteikti neaizmirsti mājās arī savu spocīgo un baiso Helovīnu kostīmu, jo tie, kas būs saģērbušies atbilstoši pasākumam varēs saņemt 20% atlaidi īpašajiem Helovīnu dzērieniem!

Plašāka informācija: https://ej.uz/djh6

  • 28.oktobrī no plkst. 19.00 bārs Valhalla Lounge būs sagatavojis ellīgi labus dzērienus un nāvējoši labu noformējumu, atbilstoši Halovīnu tematikai. Ir paredzētas balvas labākajiem kostīmiem. Ieeja tikai no 21 gada.

Plašāka informācija: https://ej.uz/t79w

  • No 28. līdz 31. oktobrim, no plkst. 17:00 līdz 22:00 Spoku nakts Gaujā – vēsturisko spēkratu centrs Gaujas klubs aicina piedalīties šausmīgi foršā notikumā. Gaujas klubā jūs gaidīs Pazemes Spoku valsts mistērija, būs Šausmu kino visa vakara garumā, Halucināciju kafejnīca un citas briesmas. Bailīgāko sejas varēs tikt apgleznotas, taču drosmīgākie varēs palūkoties uz briesmīgi skaistiem Retro auto. Atgādinām uzģērbt savu baisāko tērpu. Labākajai maskai/tērpam dāvanā brauciens ar retro auto!

Plašāka informācija: https://ej.uz/5bbr

  • 4. novembrī no plkst. 16.00 – 22.00 saimniecībā Saules krasts, Sidgundā, norisināsies Baltijā pirmais ZOMBIJU SKRĒJIENS 2023, kurš pulcēs bezbailīgos un tos, kuri gatavi stāties pretī savām bailēm! Īpaši šim notikumam saimniecībā izveidota 5km šķēršļu trase, kuru dalībniekiem būs jāpārvar tumsā (ar lukturīšiem), izvairoties no uzmācīgiem zombijiem, kuri mērķtiecīgi vēlēsies atņemt kādu no trīs dalībnieku “dzīvībām”. Ātrākajiem un izveicīgākajiem, superīgas sponsoru balvas.

Plašāka informācija: https://ej.uz/hqab