Ziemassvētki tuvojas un arvien aktuāli ir iepriecināt un pārsteigt savus mīļos ar īpašām dāvanām. Dāvināšana un dāvanu saņemšana sniedz iespēju izrādīt mīlestību un cieņu, kā arī neaizmirstamas sajūtas un atmiņas.

Esam sagatavojuši sarakstu ar dāvanu un suvenīru veikaliņiem, kur var iegādāties lieliskas dāvanas Siguldas novadā!

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs un Gaujas Nacionālā parka Informācijas centrs “Gūtmaņala”šeit atradīsiet krūzītes, ziemas cepures un dažādus nieciņus ar “Sigulda aizrauj” simboliku.

Adrese: Ausekļa iela 6, Sigulda, darba laiks: P. – Sv. 9.00 – 18.00

Adrese: Turaidas iela 2a, Sigulda, darba laiks: P. – Sv. 9.00 – 17.00

Sociālais uzņēmums “Visi Var” – veikaliņš piedāvā iegādāties dāvanas, kurus gatavo cilvēki ar īpašām vajadzībām. Šeit iegādājami keramikas un tekstila izstrādājumi, dažādu formu un krāsu sveces, ziepes, kā arī skaistas apsveikumu kartiņas.

Adrese: Institūta iela 5A, Peltes, Sigulda, darba laiks: P. – Pk. 9.00 – 18.00, S. 9.00 – 15.00

Adrese: Raiņa iela 1, Sigulda, darba laiks: P. – Pk. 9.00 – 18.00, S. 9.00 – 15.00

Suvenīru un dāvanu veikals “Valenti” – veikaliņā atradīsiet dažādas interesantas dāvanas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Šeit var iegādāties rotas, kosmētiku, keramikas un tekstila izstrādājumus.

Adrese: Pils iela 2, Sigulda, darba laiks: P. – Pk. 9.30 – 18.00, S. 9.00 – 16.00

Suvenīru un dāvanu veikals “Siguldas Pērle” – veikala koncepts veidots, lai atbalstītu un popularizētu latviešu amatnieku darbus. Te var iegādāties visdažādākās dāvanas jebkurai gaumei sākot no apģērbiem līdz pat garšvielām un citiem gardumiem.

Adrese: T/C “Šokolāde”, Strēlnieku iela 2, Sigulda, darba laiks: P. – Sv. 10.00 – 20.00

Pop Up Ziemassvētku veikals – kafejnīca “Mr. Biskvīts” sadarbībā ar “Mūsu BIO tirgu” ir uzbūris POP Up veikaliņu pašā Siguldas centrā. Šajā veikaliņā atradīsiet dažādus latviešu amatnieku izstrādājumus un konditorejas gardumus.

Adrese: Ausekļa iela 7b, Sigulda, darba laiks: P. – Sv. 10.00 – 20.00

Lietišķās mākslas izstrādājumu veikals – šeit iespējams iegādāties latviešu amatnieku darbus – gan tekstila, gan keramikas izstrādājumus un dzintara rotas.

Adrese: Turaidas iela 10, Turaida, Siguldas novads, darba laiks: P. – Sv. 10.00 – 16.00

Ziemassvētku izstāde/pārdošana Krimuldas Tautas namā – Krimuldas pagastā Ziemassvētku izstāde/pārdošana darbojas jau vairākus gadus. Šeit atradīsiet novada amatnieku darbus un mājražotāju gardumus.

Adrese: Parka iela 1, Ragana, Siguldas novads, darba laiks: P. – Sv. 10.00 – 18.00. Izstāde atvērta līdz 22. decembrim.