Novadniekiem un pilsētas viesiem iespēja doties aptuveni četru kilometru garā pastaigā, piedaloties vēl nebijušā brīvdabas aktivitātē “Izcilpo Siguldas novadu”, ar interaktīvās digitālās spēles palīdzību.

Cilpošanas spēle “Izcilpo Siguldas novadu” veidota tā, lai ikviens sev ērtā laikā un vietā varētu tajā piedalīties un izzināt novadu. Aktivitātes cilpas sastāda dažādas tēmas un uzdevumus. Kopējais pastaigas ilgums – aptuveni divas stundas.

Kā sagatavoties aktivitātei?

Lejupielādē vai atjaunini lietotni “Loquiz” savā mobilajā ierīcē. Svarīgi atļaut lietotnei piekļūt ierīces atrašanās vietai, fotokamerai un galerijai. Uzlādē viedierīci vai sagatavo līdzi ārējo bateriju. Saģērbies pastaigai atbilstoši laikapstākļiem.

Kā sākt spēli?

Lietotnē “Loquiz” nepieciešams ievadīt lietotājvārdu – siguldasnovads un paroli – 2023. Iepazīsties ar spēles instruktāžu un spied “Sākt spēli”. Pēc tam parādīsies uzraksts “Ievadiet komandas nosaukumu”, izdomā un ievadi komandas nosaukumu un dalībnieku vārdus un spied “OK”. Sāc cilpot sevis izvēlētā maršrutā!

Aicinām baudīt zelta rudeni un izcilpot Siguldas novadu!