Turaidas muzejrezervāts sadarbībā ar Latvijas Universitātes Akadēmisko bibliotēku izdevis rakstnieka Uģa Niedres grāmatu “Pilsdrupu paēnā. Turaida. Muiža. Pagasts. Apkārtne”, kuras centrā ir vēstījums par Turaidas muižu no 17. līdz pat 20. gadsimtam. Grāmatas atvēršana norisināsies 7. aprīlī plkst. 13.00 Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas Misiņa bibliotēkā.

Autora un Turaidas muzejrezervāta sadarbība grāmatas satura veidošanā ilga gandrīz desmit gadus un apjomīgais darbs, kas ietver 17 nodaļas, ir sagatavots apgādā “Zinātne”, grāmatas mākslinieks ir Mārtiņš Plotka un redaktore Inguna Mīlgrāve.

Informācija par grāmatu pieejama Turaidas muzejrezervāta tīmekļa vietnē www.turaida-muzejs.lv. Grāmatu var iegādāties Turaidas muzejrezervāta apmeklētāju centrā, kā arī attālināti, rakstot uz e-pasta adresi turaida.muzejs@apollo.lv vai zvanot pa tālruņa numuru 67971402, grāmatas cena 28 eiro.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.
© www.sigulda.lv