Svinot grupas 15 gadu jubileju, grupa aicina uz savu solo koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē jau šonedēļ, 6. jūlijā. Plkst. 20.00 vakaru atklās jaunā dziedātāja Grēta Grantiņa, savukārt “Musiqq” uz skatuves kāps plkst. 21.00.

“2024. gads iezīmē grupas “Musiqq” 15 gadu dzimšanas dienu. Šķiet, ka vēl pavisam nesen uz skatuves kāpām, izpildot mūsu pirmo hitu “Klimata kontrole”, kam īsi pēc tam sekoja “Abrakadarba”. Tā mēs turpinām augt, piedāvājot ar vien jaunus hitus mūsu klausītājiem, pulcējot vairāk nekā 10 000 fanus “Arēnā Rīga”, radot īpašas sadarbības un mūziku, kuru klausās tūkstošiem klausītāju visā Latvijā un arī ārpus tās. Nupat esam izdevuši jau sesto studijas albumu, ar tādiem singliem kā “Mākslas darbs”, “Lai kvēl”, “Bantītes”. Mēs ar nepacietību gaidām mūsu satikšanos jau sestdien, kas pirmo reizi notiks Siguldas brīvdabas estrādē un jau šobrīd varam apsolīt, ka tas būt ļoti skaisti,” dalās mākslinieki Emīls Balceris un Marats Ogļezņevs. 

Gatavojoties koncertam, aicinām noklausīties jauno albumu: Mākslas darbs – Album by Musiqq | Spotify

Jau tagad biļetes par izdevīgāku cenu ierobežotā daudzumā ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs. Bērniem līdz piecu gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas. Koncerta apmeklētāju skaits ir ierobežots, tādēļ steidzies paspēt, lai piedzīvotu vasaras lieliskāko koncertu zem zvaigžņotām debesīm kopā ar grupu “Musiqq”!