Kāzu ceremonija Siguldas Jaunajā pilī

Nacionālā romantismā rotāti griesti, greznas lustras un unikālas logu vitrāžas - Siguldas Jaunā pils ir īsta pērle Latvijas arhitektūrā! Jaunajam pārim ir iespēja uzkāpt Siguldas augstākajā punktā - Jaunās pils tornī, un iemūžināt sevi ar Gaujas senielejas elpu aizraujošajiem dabas skatiem fonā.

Kāzu ceremonija ar skatu uz Gaujas senieleju

Aizraujošs skats uz dabas ainavu no Livonijas ordeņa Siguldas pils skatu platformas! Informācija par pieejamiem datumiem un rezervācijas izmaksām uzzināsi, zvanot t. 67970263 vai rakstot uz e-pastu siguldas.pils@sigulda.lv

Baltu rotu darbnīca

“Baltu rotas” ir rotkaļu Initas un Vitauta Straupes izveidots uzņēmums, kas ar rotaslietu darināšanu nodarbojas jau vairāk nekā 20 gadus. Darbu pamatā ir seno baltu tautu rotu bagātības, kas nebeidz pārsteigt ar savu formu, rakstiem un stāstu. Iespēja izgatavot gan “Baltu rotu”, gan Jūsu dizaina laulību gredzenus no zelta, sudraba vai to kombinācijām. Jums ir iespēja arī pašiem iesaistīties gredzenu tapšanas procesā.

Tekstila darbnīca

“Tekstila darbnīcā” jaunlaulātajiem un kāzu viesiem ir iespēja kopīgi noaust galda celiņu vai kādu citu izstrādājumu. Darbnīcas pamatvirziens ir tekstilizstrādājumu izgatavošana – aušana, mākslas un amatniecības un citu izstrādājumu ražošana – kā arī aušanas pakalpojumu sniegšana.

Papīrmākslas darbnīca „Viktora vēstules”

Savā kāzu dienā vai kāzu jubilejā esat aicināti romantiskā un senatnīgā gaisotnē rakstīt mīlestības vēstules. Ja laiks ir bez steigas, kopīgiem spēkiem iespējams sagatavot paliekošu pārsteigumu jaunajai ģimenei – „Novēlējumu grāmatu”, kuru veidos lapaspuses ar kāzu viesu atziņām, padomiem un radošām kompozīcijām. Jaunajam pārim papīrmākslas darbnīcā „Viktora vēstules” iespējams izgatavot vai izvēlēties pašiem savu gleznu, vai ielejot papīra gleznā savas tā brīža domas un sapņus, vai svētku noskaņā izvēloties kādu no mākslinieces Zinaīdas Ceskes autordarbiem ar rožu motīviem.

Ādas arteļa darbnīca

“Ādas artelis” piedāvā pašiem sagatavot ģimenes īpašo piemiņu ar personīgiem iniciāļiem: īpašas ādas sirsniņas ar gravējumu, vākus laulību apliecībai, viesu grāmatu, albumu. Iespējams gatavot arī ādas rokassprādzi ar savu dizainu.

Keramikas darbnīca

Kāzu pieturvieta Siguldas pils “Keramikas darbnīcā”, lai kāzinieki redzētu un paši mēģinātu meistaru vadībā, kā no māla rodas brīnumaini darbi. Jaunlaulātie ar kāzu viesiem var izveidot vai uz virpas izvirpot sev brokastu bļodiņas, krūzes, vai ko citu, rakstīt, gravēt jau uz gataviem darbiem, liekot lietā savas radošās prasmes.

Spieķu darbnīca

“Spieķu darbnīcas” apmeklētājiem ir iespēja piedalīties spieķu gatavošanas procesā, kā arī izzināt spieķu gatavošanas vēsturi no to pirmsākumiem – sākot no vārīšanas un mizas lobīšanas līdz pat spieķa locīšanai un gravēšanai. Kāzu programmas izstrādāšana, iepriekš vienojoties.

Siguldas saldējums

“Siguldas saldējums” ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots, lai vairotu prieku, iestātos par veselīgu uzturu un aktīvu dzīvesveidu. Siguldas saldējuma pamatā ir rūpīgi izstrādātas, pārbaudītas receptes, kas sastāv no īpaši izmeklētām, dabīgām izejvielām. Saldējuma kafejnīcā Siguldas Jaunās pils kvartālā vienlaicīgi iespējams nogaršot vismaz 10 latviskas garšas, taču kopumā uzņēmums ir izstrādājis un gatavo 18 dažādus saldējumu un sorbetu (vegan) veidus.

Cloudberry Design Latvia

Šeit atradīsiet dizaina papīrlietas, sajūtu un atmiņu fotogrāfiju albumus un dāvanas raudzībām, kāzām un vecmeitu ballītēm.

Aromabreathe darbnīca

Aromabreathe” darbnīcas pamatdarbība ir dabīgās kosmētikas, augu hidrolātu, zāļu tēju un aroma produktu veidošana. Te darbojas smaržu darbnīca, kurā ikviens interesents var pieteikties un izveidot pats sev piemērotu aromātu no dabīgām izejvielām.

Sajūtu Dimanti

Katra meitene sapņo pirms savas lielās kāzu dienas izbaudīt laiku ar draudzenēm skaistā vietā, burvīgā gaisotnē ar meiteņu čalām, smekliem un šampanieša burpulīšiem. “Sajūtu Dimanti” piedāvā noformēt kāzu pieturvietu un uzburt svētku sajūtu burvību. Sajūtu Dimantu studija atrodas vēsturiskā un ainaviskā vietā – Siguldas pils kvartālā, kur iespējams ļauties aizraujošam un radošam laikam kopā ar savām draudzenēm, izvēloties studiju par savu vecmeitu ballītes pieturvietu.

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes.

Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.