Kūkas Gardas

Konditorejas studija “Kūkas Gardas” ir neliels ģimenes uzņēmums, kura galvenās vērtības ir kvalitatīvi un ar mīlestību radīti konditorejas izstrādājumi. Latvijas garša, ogas un maigie ziedi kūkām piešķir īpašu valdzinājumu.

Piedāvājumā ir vairāki desmiti kūku, sākot ar klasiskām mājas kūkām līdz pat smalkām siera un “mussa” kūkām. Iespējams izgatavot saldumu galdus, dāvaniņas viesiem, mazās kūciņas un pat ļoti lielas kāzu kūkas, kā arī dažāda veida uzkodas.
Piegāde Siguldas robežās ir bezmaksas.

Cena: kāzu kūkas no 16.00 EUR/kg
Adrese: Zinātnes iela 5, Sigulda
Koordinātas: 57.14952159782423, 24.89185191380714
Kontaktinformācija: 26112779, amandafreiberga@gmail.com, www.kukasgardas.lv

Aizvērt
Sucre. Sweet Boutique

"Sucre. Sweet Boutique" ir maza mājas konditoreja, kurā top skaisti dekorētas, no kvalitatīvām izejvielām un ar īpaši izmeklētām garšām gatavotas kūkas.

Konditoreja piedāvā dažāda veida kūkas un tortes. Iespējams izgatavot saldumu galdus un neaizmirstamas dāvaniņas kāzu viesiem.
Piegādes cena pēc vienošanās.

Cena: kāzu kūkas sākot no 25.00 EUR
Adrese: Atbrīvotāju iela 35, Sigulda
Koordinātas: 57.16311947697735, 24.86652461333033
Kontaktinformācija: 29964963, sucre_sboutique@inbox.lv, https://www.facebook.com/anastasia.parafinuk

 

Aizvērt
Kārumu muiža

Kārumu Muiža palīdzēs sagādāt īpašus kārumus Jūsu svētkiem un ikdienai, pielāgojot vizuālās un garšas nianses pēc vēlmēm.

Kūkas kāzām, dzimšanas dienām un citiem īpašiem mirkļiem, vai jūsu izvēlētas formas piparkūkas, vai varbūt sāļais kliņğeris ar bagātīgu pildījumu. Kārumu muižā atradīsiet plašu klāstu ar dažādiem piedāvājumiem visu veidu svinībām.

Cena: kāzu kūkas sākot no 28.00 EUR
Adrese: Saulrītu iela1-1, Sigulda
Koordinātas: 57.15010033993755, 24.886900830681505
Kontaktinformācija: +371 29608999, karumumuiza@inbox.lv, https://www.facebook.com/karumumuiza/

Aizvērt
Mr. Biskvīts

"Mr. Biskvīts" ir iecienīta Siguldas kafejnīca un konditoreja, kurā ar lielu mīlestību un atbildību tiek gatavotas gardas kūkas, tortes, dažādas sāļās un saldās uzkodas. "Mr. Biskvīts" katram klientam vērš individuālu uzmanību, tā svinības padarot par gardu piedzīvojumu.

Mājas kūkas

"Mājas Kūkas" ir ģimenes uzņēmums, kura pamatvērtības ir kvalitatīvas un dabīgas izejvielas, kā arī augsta atbildības sajūta un mīlestība pret darbu.

“Mājas kūkas” tiek radītas, izmantojot ilgstoši pieslīpētas receptes. Katra kāzu kūka tiek radīta individuāli, balstoties uz jaunā pāra īpašajām vēlmēm. Piedāvājumā dažāda veida kūkas un tortes, gan “naked” stila kūkas, gan kūkas ar cukura masas pārklājumu, kā arī kūkas, kas dekorētas ar dzīvajiem ziediem.
Piegāde Siguldas robežās ir bezmaksas.

Cena: Kāzu kūkas sākot no 17 EUR/kg
Adrese: Ābeļziedu iela 1, Sigulda
Koordinātas: 57.165937, 24.825671
Kontaktinformācija: 28804123, majaskukas@inbox.lv, www.majaskukas.lv

 

Aizvērt
Kafejnīca "Eklers"

Kafejnīca “Eklers” ir ģimenes uzņēmums, kur gatavo īpaši gardus konditorejas izstrādājumus, kūkas un tortes. Kāzu viesībām "Eklers" piedāvā arī plašu auksto un silto ēdienu klāstu.

Bliss Gelato

"Bliss Gelato" ir ģimenes uzņēmums, kurš rada izcilu gelato, galvenokārt izmantojot Latvijas dabas dotos augļus un ogas. "Bliss Gelato" meistari piedāvā pagatavot un pārsteigt kāzu viesus ar gelato kūku.

Siguldas saldējums

“Siguldas saldējums” ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots, lai vairotu prieku, iestātos par veselīgu uzturu un aktīvu dzīvesveidu. Siguldas saldējuma pamatā ir rūpīgi izstrādātas, pārbaudītas receptes, kas sastāv no īpaši izmeklētām, dabīgām izejvielām.

Mālpils muižas restorāns

"Mālpils muiža" restorāns ir atzinīgi novērtēts un lepojas ar atkārtotu iekļūšanu Latvijas labāko restorānu topā. Šefpavāre Aija Gabrāne ar savu komandu parūpēsies par izsmalcinātu maltīti kāzu dienā. "Mālpils muiža" piedāvā servēt uzkodu galdu, šampanieša piramīdu pēc laulību ceremonijas, smalkas vakariņas, kā arī bagātīgas brokastis nākamajā rītā.

Viesnīcas "Sigulda" restorāns

Viesnīcas "Sigulda" restorāns izceļas ar senām tradīcijām izcilu ēdienu gatavošanā. Restorāns parūpēsies par romantisku atmosfēru, gardiem ēdieniem un augstas klases apkalpošanu.

Restorāns "Aparjods"

Restorāns "Aparjods" ir viens no vecākajiem restorāniem Latvijā. Lai radītu neaizmirstamus svētkus, restorāna pavāri klāj bagātīgus svētku mielastus izceļot dabisku un piesātinātu garšu.

Restorāns "Gadalaiki"

Restorāns "Gadalaiki" piedāvā sezonālu ēdienkarti izmantojot dabiskas un tīras izejvielas. Kāzu svinībām restorāns piedāvā ēdināšanu atbilstoši viesu vēlmēm un iespējām, kā arī dažādus papildus pakalpojumus, saistītus ar svinību organizēšanu un dekorēšanu.

Restorāns "Kungu rija"

Restorāns sadarbojas arī ar kaimiņos esošām saimniecībām nodrošinot, ka ceļš no dabas līdz šķīvim "Kungu rijas" virtuvē ir ļoti īss. Savienojot svaigu, tīru garšu ar ilggadēju pieredzi pavārmākslā rodas izcila maltīte. Kāzu viesībām restorāns piedāvā gan sāļās un saldās uzkodas, gan kāzu mielastu.

Gril bārs "Kokos"

Gril bārs "Kokos" piedāvā gardus ēdienus, pēc iespējas samazinot to pagatavošanas ilgumu, lai saglabātu ēdiena autentisko garšu. Kāzu svinībām "Kokos" piedāvā dažāda veida uzkodas un svētku mielastu.

Kafejnīca "Reiņa cafe"

"Reiņa cafe" piedāvā gardus ēdienus savienot gan tradicionālo, gan moderno virtuvi. Kāzu viesībām "Reiņa cafe" piedāvā gan sāļās, gan saldās uzkodas, kā arī kāzu viesu ēdināšanu.

Krodziņš "Bucefāls"

Krodziņš "Bucefāls" ir iemīļota ēdienu baudīšanas vieta. Krodziņš piedāvā klasisku ēdienkarti saglabājot latviska ēdiena pagatavošanas tradīcijas un kvalitāti. Kāzu viesībām krodziņš piedāvā gan sāļās, gan saldās uzkodas, kā arī svētku mielastus.

Firma "Krimulda"

Uzņēmums, ar vairāk kā 30 gadu pieredzi, piedāvā lieliskus galda klājumus ar tikpat lieliskiem ēdieniem. Jau vairākus gadus uzņēmuma ietvaros tiek audzēti ekoloģiski tīri produkti un ir laba sadarbība ar vietējo produktu ražotājiem.

 

Cena: kāzu kūkas no 17.00 EUR/kg

Cena: ēdināšanas pakalpojumi no 30.00 EUR/pers.

Viesu skaits uzņēmuma telpās: līdz 120 personām

Viesu skaits izbraukuma ēdināšanai: līdz 2000 personām

Adrese: Sunīši, Krimuldas pagasts, Siguldas novads

Koordinātas: 57.15611503251885, 24.70242836936484

Kontaktinformācija: +371 67978380, ilze@krimuldasilze.lv, https://krimuldasilze.lv/

 

Aizvērt
Kafejnīca "Pansija"

Kafejnīca “Pansija” darbojas jau 15 gadus un ir kļuvusi par iecienītu vietu tuvāku un tālāku klientu vidū. Kafejnīcai turpat blakus durvis ir vēris viesu nams ar iespējām rezervēt gan svinību zāli, gan numuriņus nakšņošanai un atpūtas mirkļiem.

Raganas ķēķis

„Raganas Ķēķis” parūpēsies par neaizmirstamu, skaistu un gardu kāzu mielastu. Iepriekš vienojoties krodziņā iespējams arī nosvinēt kāzas līdz pat rītam. Šeit ir pieejams viss, lai izdotos patiesi skaisti svētki!

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes.

Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.