Mālpils muižas restorāns

Mālpils muižas telpas un zāles ir lieliski piemērotas gan lietišķiem, gan korporatīviem, gan radošiem pasākumiem. Atbilstoši Jūsu gaumei un vēlmēm priekš Jums tiks sastādīta īpaša ēdienkarte, izmantojot aktuālos sezonas produktus.

Restorāns ”Gadalaiki"

SPA Viesnīcas Ezeri restorāns “Gadalaiki” – piedāvā banketu rīkošanu līdz 80 personām Konferenču dalībniekiem iespējams rezervēt bufetes veida vai standarta ēdienkartes pusdienas un vakariņas, kā arī izvēlēties kādu no kafijas paužu piedāvājumiem.

Restorāns "Aparjods"

“Aparjods” restorāns – piedāvā grupu ēdināšanu un banketu rīkošanu līdz 60 personām.. Restorāna pavāri klāj bagātīgus banketa un svētku galdus, kas palīdzēs radīt neaizmirstamus svētkus

Viesnīcas "Sigulda" restorāns

Viesnīcas “Sigulda” restorāns – piedāvā banketu rīkošanu līdz 60 personām. Piedāvājumā ēdināšanas pakalpojumi – kafijas pauzes, pusdienas un vakariņas, bufetes, uzkodas.

Restorāns "Kungu Rija"

Restorāns “Kungu Rija” piedāvā banketu un izbraukumu apkalpošanu. Iespējams nodrošināt izbraukumu, pasākumu apkalpošanu viesu izvēlētajā vietā – gan niansētu uzkodu bufeti svinīgām prezentācijām, gan kāzu mielastu, gan uz uguns gatavotus ēdienus izbraukumos pie dabas.

Krogs "Sorbas"

Krogs "Sorbas" rīko banketus un saviesīgus vakarus. Vienlaicīgi varam apkalpot līdz 200 viesiem. Iepriekš vienojoties ēdina tūristu grupas. Vienlaicīgi varam apkalpot līdz 150 viesiem.

Krodziņš "Bucefāls"

Viesu nama banketu zāle ir piemērota dažādu pasākumu organizēšanai līdz 100 personām – kāzas, dzimšanas dienas un ne tikai.

Rāmkalni

Pasākumu ēdienkarti izstrādā atbilstoši vēlmēm, viesu skaitam, pasākuma tēmai un budžetam. Viesu skaits līdz 70 personām.

Reiņa Cafe

Aktīvās atpūtas centrā "Reiņa trase" ir iespēja organizēt konferences, seminārus un citus lietišķus pasākumus mūsdienīgās telpās – lielajā un mazajā zālē. Kafejnīcas telpās iespējams uzņemt līdz 80 personām, izbraukumos apkalpot līdz 100 personām.

Mr.Biskvīts

Kafejnīca “Mr.Biskvīts” piedāvā izbraukumu banketu rīkošanu. Viesu skaits izbraukuma ēdināšanai: līdz 100 personām.

Kafejnīca "Eklers "

Kafejnīca “Eklers” piedāvā izbraukumu banketu rīkošanu. Viesu skaits izbraukuma ēdināšanai: līdz 80 personām

Krodziņš “Kaķītis”

Pasākumus, konferences un banketus “Kaķīša” kafejnīcas telpās ir iespējams organizēt līdz 60 personām, vai brīvā dabā līdz 200 personām

Raganas ķēķis

„Raganas Ķēķis” klāj banketu galdus līdz pat 130 viesiem. Mazākiem pasākumiem nodrošina kanapē vai uzkodu plates. „Raganas Ķēķis” apkalpo arī izbraukumu banketus un svinības.

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes.

Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.