Siguldā šajā nedēļas nogalē notiks Valtera Krauzes iedibinātais labdarības koncerts “Cīruļputenī”, kas uz skatuves pulcēs spožus Latvijas populārās un džeza mūzikas māksliniekus – tostarp Intaru Busuli un Abonementa orķestri, Lindu Leen, Aiju Andrejevu, Andri Ābelīti, Kasparu Zemīti, Mārci Auziņu, Tomu Poišu un citus māksliniekus.

Visi koncerta ieņēmumi tiks ziedoti palīdzībai bērnu ārstēšanā. Šogad “Cīruļputenis” vāc ziedojumus diviem mērķiem JAUNDZIMUŠO SILDĪŠANAS GULTIŅA DZEMDĪBU NODAĻAI SIGULDĀ un SPECIĀLAIS AUTOKRĒSLS DEVIŅGADĪGAJAI DIĀNAI.

Šis koncerts ir lieliska iespēja vienlaicīgi baudīt augstvērtīgu mākslinieku koncertu un palīdzēt kādam, kam nepieciešams atbalsts. Katra skatītāja iegādātā biļete nonāks labdarības mērķa fondā. Arī visi mākslinieki un tā komanda labdarības koncertā iesaistās nesavtīgi. Koncertu vadīs labdarības akcijas idejas autors Valters Krauze.


Uz labdarības koncerta skatuves Siguldas devonā kāps daudzi lieliski mākslinieki – dziedātāji Linda Leen, Būū, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Intars Busulis un Abonementa orķestris – Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Karīna Tropa, Vineta Elksne un Alise Kante, mūziķi Mārcis Auziņš, Andris Ābelīte, Romāns Vendiņš, Toms Poišs, Ainis Zavackis, kā arī dejotājs Ģirts Bisenieks.

Sirds gaišā koncertā mudināsim cilvēkus labās domas vairot kā sniegpārslas cīruļputenī.
Atnāc un kopā mēs iedosim spārnus!

Koncerta laiks un vieta: 19. marts plkst. 15:00, Siguldas devons
Koncerts vienā daļā

Ilgums: 90 min.

Biļešu cena: 15 – 25 eiro


Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs vai elektroniski https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/126709