24. septembrī Siguldas tūrisma informācijas centrs organizēja darba vizīti Latvijas tūrisma operatoriem, kuri viesojās Siguldā, lai iepazītos ar aktuālo tūrisma piedāvājumu, īpaši viesmīlības un darījumu tūrisma jomā. Lai arī Sigulda kā tūrisma galamērķis Latvijā nav jaunums un sadarbība ar tūrisma profesionāļiem ilgst gadiem, tomēr piedāvājums katru gadu tiek papildināts un mainās, piepulcējoties jauniem tūrisma nozares uzņēmējiem.

Vizītes dalībnieki tika iepazīstināti ar viesnīcu pakalpojumiem grupām un individuāliem ceļotājiem, kā arī pēdējo gadu jaunākajiem projektiem – Siguldas sporta centru, koncertzāli “Siguldas devons”, restaurēto Siguldas Jauno pili un pils kvartālu, un ne tikai. Tādejādi iepazīstot klātienē potenciālās naktsmītnes un aktīvās atpūtas vietas, kuras iekļaut aktuālajos sezonas un nākamā gada piedāvājumos.

Vizītē piedalījās pārstāvji no tūrisma operatoriem Via Hansa & Borealis, Impro Ceļojumi, Liberty Interantional, Baltic Travel Group, Latvia Tours, Manro, Estravel, kā arī Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūras pārstāvji.

Paldies par sadarbību vizītes norisē – Mālpils muižai, SPA Hotel Ezeri, viesnīcai “Sigulda”, Villa Vanilla, Krimuldas muižai, kā arī Siguldas sporta centram, koncertzālei “Siguldas devons” un Siguldas pils kvartālam.