29. jūnijā plkst. 17.00 Siguldas pils kvartālā, vēsturiskajā dārznieka namiņā uz Mākslas telpas atvēršanas svētkiem aicina māksliniece Kristīne Kligina! Mākslinieces darbnīca “Vieta nr.6” būs atvērta interesentiem. Bez tā, ka ikdienā tajā varēs aplūkot, iegādāties un izzināt mākslinieces radošo procesu un vidi, darbnīcas nelielais salons priecēs ar dažādām mākslinieku izstādēm! Jau Vieta nr.6 atklāšanas svētkos uz savu pirmo personālizstādi “MONO” aicinās Siguldiete, jaunā māksliniece Luīze Valpētere! Kā dāvanu ne vien novadniekiem, bet arī plašākai sabiedrībai, māksliniece ir sagatavojusi apskatei savu ģimenes īpašo dārgumu – vēsturiski nozīmīgo, simtgadīgo Jūlija Madernieka mēbeļu ekspozīciju.

Kristīne Kligina ir dzimusi, augusi un ieguvusi pamatizglītību Siguldā! Sigulda ir viņas mājas! Patriotisms un lepnums par savu pilsētu ir viņas sirdī! 

Kristīne Kligina ir beigusi Latvijas Mākslas Akadēmiju, kur ieguvusi maģistra grādu glezniecības nodaļā, izstrādājot diplomdarbu pie gleznotājas Ievas Iltneres. Bakalaura grādu ieguvusi tekstilmākslas nodaļā. 

Kopš 2018. gada māksliniece ir sarīkojusi 10 personālizstādes. Kopš 2014. gada ir piedalījusies ap 50 dažādās grupu izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs. Darbi pabijuši izstādēs Japānā, Dienvidāfrikā, Francijā, Slovākijā, Lietuvā, Igaunijā, Vācijā. Kā arī mākslinieces darbi ir atrodami privātkolekcijās Latvijā, Japānā, Austrālijā, Sauda Arābijā, ASV, Dienvidāfrikā, Vācijā, kā arī Francijas pilsētas Anžēras mākslas muzeja fondos. 

2022. gadā Kristīne Kligina saņēma Siguldas novada Gada balvu kultūrā. 

Paralēli ikdienas mākslas darbībai Siguldā savā studijā Vieta nr.6, māksliniece nodod savas zināšanas audzēkņiem Siguldas Mākslu skolā “Baltais flīģelis”.  Kā arī māksliniece ir aktīvi piedalījusies dažādos mākslas projektos Siguldas novadā. Ir autore Siguldas Gaujas senlejas vides skulptūrai “Lācis”, kas aplūkojams no Siguldas Gaisa vagoniņa.