Gardēžu festivālā “Ziemas garšu svinēšana” būs iespēja izgatavot maskēšanās tīklu Ukrainas aizstāvjiem, apskatīt ceļam uz fronti ievainoto evakuācijai sagatavotu auto, kā arī veikt ziedojumu Ukrainas atbalstam. Ziedojumu saņēmējs Twitterkonvojs – biedrība “Agendum”.

Mēs nedrīkstam pagurt no atbalsta sniegšanas. Katram festivāla apmeklētājam būs iespēja pielikt savu roku maskēšanās tīkla izveidošanā un noziedot līdzekļus mierīgām debesīm.

Vislabākais maskēšanās tīklu krāsu paletes priekšā teicējs ir daba, uz to norāda karavīri Ukrainā un pieredzējušākie tīklu veidotāji. Ļoti svarīgi ir tīklus veidot pareizi, tāpēc uz Siguldu brauc maskēšanās tīklu eksperte Vaira Lejniece. “Ir svarīgi, lai tīkls nav par biezu, jo tīkls nav gobelēns, nav sega, nav pārklājs. Tas ir maskēšanās tīkls, caur kuru ir jāredz. Tas, kas ir apakšā, kāds aizstāvis, kareivis – viņam ir jāredz tīklam cauri. Tīklam ir jābūt pietiekami vieglam,” skaidro Vaira.

Maskēšanās tīkli ir tik ļoti nepieciešami Ukrainas aizstāvjiem! Tos pīt nav ne grūti, ne kaitīgi, bet tie reāli glābj karavīru dzīvības.

Atnāc un noziedo dažas minūtes, darinot tīklu. Visi materiāli būs pieejami uz vietas. Arī stāsti no Vairas pašas pieredzētā Ukrainā. 

Mēs nedrīkstam aizmirst – kara apstākļos ikviena, pat vismazākā palīdzība, ir no svara un palīdz tuvoties svarīgākajam – Ukrainas uzvarai!

Atbalstam Ukrainu! Sargājam Latviju!