No 9. līdz 12. septembrim pie Siguldas Svētku laukuma strādās “Annels” atrakciju parks, kas sniegs prieku un pozitīvas emocijas visai ģimenei. Atrakciju parka atrakcijas piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Parka mazākajiem apmeklētājiem būs pieejams “Mazais karuselis”, “Vilcieniņš”, kā arī piepūšamās atrakcijas. Lielus un mazus apmeklētājus priecēs karuselis “Raķetes” un “Autodroms”, savukārt asāku sajūtu meklētāji adrenalīna devu atradīs atrakcijā “Extreme”. Apmeklējot atrakciju parku, gan bērniem, gan pieaugušajiem būs iespēja pārbaudīt savu precizitāti un veiksmi, piedaloties balvu atrakcijās “Bundžu karalis” un “Šautriņas”.

Atrakciju parka darba laiks – darbdienās no plkst. 13.00 līdz 21.00, bet brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 21.00. Pakalpojuma sniedzēji aicina ņemt vērā, ka sliktos un nepiemērotos laika apstākļos, daļa no atrakcijām vai pat viss atrakciju parks var nestrādāt.

Lai apmeklētu atrakciju parku, nav nepieciešams Covid-19 vakcinācijas, izslimošanas vai testēšanas sertifikāts.

Apmeklējot atrakciju parku, iedzīvotāji ir aicināti ievērot spēkā esošos epidemioloģiskos noteikumus un ierobežojumus – nedrūzmēties, ievērot 2 m distanci, dezinficēt rokas un sekot līdzi teritorijā izvietotajai informācijai un apkalpojošā personāla norādēm.