Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

P: 9.00 – 21.00
O: 9.00 – 21.00
T: 9.00 – 21.00
C: 9.00 – 21.00
Pk: 9.00 – 21.00
Se: 11.00 -18.30
Sv: 11.00 – 18.30

Pieejamība:

Vienā no Krimuldas muižas kompleksa ēkām iekārtojusies mājīgā kafejnīca “Milly”. Nosaukums kafejnīcai dots par godu Millijai – vietējai kaķenei. Sienas šeit apgleznojis mākslinieks Jānis Anmanis kopā ar radošās nometnes “Mākslinieciskās fantāzijas akadēmija” bērniem. Kafejnīcas "Milly" ēdienkartē dažāda veida ēdienus atradīs gan latviešu tradicionālo ēdienu cienītāji, gan arī veģetārieši. Veikalā var iegādāties uzkodas un šeit darinatos “Muižas vīnus”.

Banketi
Kāzām, konferencēm un citiem iepriekš plānotiem pasākumiem iespējams pasūtīt atbilstošus ēdienus. Piedāvājumā gan uzkodu ēdienkarte, gan siltie ēdieni.

Iespējams pasūtīt arī grupu pusdienas, iepriekš saskaņojot viesu skaitu un izvēlētos ēdienus.

Vīna degustācija
Ļaujieties rāmam laika ritējumam Gaujas senlejā un nobaudiet Krimuldas piesātinātos “Cremon” muižas vīnus.

Gan pašmāju, gan ārzemju viesi novērtē Krimuldas muižā darītos augļu, ogu un ziedu vīnus. Turklāt vīndaris Jānis Mikāns ir ne vien izcils sava amata pratējs, bet arī aizraujošs stāstnieks, kurš labprāt padalās dzērienu darīšanas noslēpumos, izrāda uz vietas darītavā aplūkojamās iekārtas, pastāsta par katra dzēriena tapšanu un garšas niansēm, par vīna pagrabiem un par muižas sadzīvi pirms vairākiem simtiem gadu.

Kungu pusdienas
Lai pēc vīna degustācijas nebūtu jādomā par to, kurp doties pusdienot, ir radīts “Kungu pusdienu” piedāvājums – vairāku kārtu maltīte. Piedāvājumā: trīs ēdienu komplekti sākot no 18.00 eiro.

Piedāvājums ir izveidots, ievērojot Eiropas gastronomijas reģiona vadlīnijas – reģionam specifisks un no dabiskām sastāvdaļām gatavots. Visos ēdienos ir izmantoti pašu audzēti produkti (pamatā dārzeņi) un muižas vīna darītavas produkti (dzērveņu vīna marināde, lāceņu liķiera uzlējums u.c.).
Piedāvājums ir pieejams grupām (sākot ar 20 personām), iepriekš piesakoties. Tiek apkalpotas grupas līdz 60 personām.

Birkas:
ēdināšana kafejnīca