Adrese:
  • Siguldas novads
Kontakti:
Cenas:

Sākot no 130 EUR/personai grupu lidojumos darba dienās. Individuālie lidojumi – sākot no 500 EUR/divām personām

Rezervēt

Sigulda ir lidot-gribētāju iecienītākā vieta! Ne velti tā tiek dēvēta par Vidzemes Šveici, un jāpiebilst, ka no gaisa balona Sigulda izskatās vēl daudzkārt skaistāka! Piedāvājumā dažādi lidojumi – klasiskais, romantiskais, gastro, kā arī lidojums laulībām vai darba pasākumam.

Lidojot pāri Siguldai, ieraudzīsiet Gaujas senleju un Gauju, kas līkločiem vijas cauri mežiem un smilšakmens iežiem, taču īpaši gleznains skats paveras uz Siguldas Livonijas ordeņa pilsdrupām un Siguldas pili. Sigulda ir viena no retajām pilsētām, kur, paceļoties no senlejas, būs iespēja izbaudīt koku galotnes, kas šķietami stiepsies līdzi gaisa balonam līdz senlejas augšai, un pēc tam paliks apakšā, kamēr gaisa balons turpinās celties augšup. Siguldu varētu uzskatīt par Latvijas gaisa balonu galvaspilsētu! Lai gan vietējie jau pieraduši, ka rāmos vasaras vakaros Siguldas debesīs redzami pat pieci un vairāk gaisa baloni, Siguldas viesiem tas mēdz sagādāt patīkamu pārdzīvojumu.

Uzņēmumā gaisabalons.lv lepojas, kā viena no mobilākajām gaisa balonu komandām Latvijā, piedāvājot pacelšanos teju no jebkuras vietas. Ar pieredzējušajiem pilotiem, kuri lido līdzi piedzīvojumā – iegūsi foto kartiņu cienīgus kadrus savam bilžu albumam!

Lidojums ir aptuveni stundu garš (lidojuma ilgums ir atkarīgs no drošas nolaišanās iespējas), un tā laikā nolidosiet līdz pat 20 kilometriem! Kopējais pasākuma ilgums, kas ietver balona piepūšanu, lidošanu, nokļūšanu turp un atpakaļ uz satikšanās vietu, aizņems aptuveni 3 stundas! Lidojumu nerekomendējam grūtniecēm, personām ar nesen pārciestu operāciju, gūžu un kāju slimībām. Lidojums gaisa balonā norisinās agros rītos 2-3 stundas pēc saullēkta un vakaros 2-3 stundas pirms saulrieta. Iepriekš informējot pasažieri, norunātais lidojuma laiks var tikt mainīts, ja pasliktinās laikapstākļi.