Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

P: slēgts
O: 10.00 – 18.00
T: 10.00 – 18.00
C: 10.00 – 18.00
Pk: 10.00 – 18.00
Se: 10.00 – 18.00
Sv: slēgts

 

Cenas:

Ieeja bezmaksas

Pieejamība:

“PienaLote” zīmola apģērbs ar pievienoto vērtību – džemperi, T-krekli, legingi, kleitas, tunikas, apavi un citi izstrādājumi. Apdrukas tiek veiktas sietspiedes tehnikā ar dabai draudzīgām tekstila krāsām.

Reizi mēnesī apģērbu zīmola PIENALOTÉ radošajā studijā un veikalā, zīmola izveidotājas un tērpu mākslinieces Agnijas van Vovas vadībā tiek organizētas tekstila apgleznošanas meistarklases.

Vienas nodarbības ilgums: līdz 5 h

Grupas lielums: līdz 8 personas.

Meistarklases laikā uz līdzi paņemtā apģērba var izvēlēties gleznot kādu no piedāvātajām idejām vai arī realizēt savu radošo ieceri. Visbiežāk apgleznotie apģērbi ir T krekli, kokvilnas trikotāžas džemperi vai džinsa jakas, tāpat var izvēlēties veidot zīmējumu arī uz kokvilnas auduma maisiņa vai spilvendrānas.

Agnijas vadībā būs iespēja apgūt tekstila apgleznošanas pamatus, tehniku, izmantot uz vietas pieejamās “Permaset Aqua” tekstila krāsas dažādos toņos, otas u.c. nepieciešamo, un pēc nodarbības doties mājās jau ar pilnībā gatavu darbu.

Nodarbības notiek brīvā atmosfērā, uz vietas ir pieejamas nelielas uzkodas, tēja un kafija.

Katram meistarklases dalībniekam dāvanā 10% atlaides kupons tekstila krāsu iegādei uz vietas veikalā vai e-veikalā www.pienalote.lv.

Lai pieteiktos meistarklasei ir jāaizpilda pieteikuma anketa.

Birkas:
Radošās darbnīcas Siguldas pils kvartāls