Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Apartaments 120.00 EUR/2 personām;
Divvietīgs numurs 50.00 EUR.

Pieejamība:
Rezervēt

Villa Avoti pirmo reizi atvēra savas durvis viesiem 2017.  gadā. Līdz tam, villā dzīvoja ģimene ar bērniem. Bērni izauga un devās lielajā dzīvē veidot savas ģimenes un saimnieki nolēma parādīt Villa Avoti skaistumu visiem, kas piemīt villas interjeram un arī eksterjeram.

Villa Avoti ir lieliska vieta, lai atpūstos no ikdienas dzīves vai, lai nosvinētu svētkus – dzimšanas dienu, kāzas, Līgo, Ziemassvētkus un jebkuru citu, īpašu dienu.

Šeit var pavadīt romantiskas brīvdienas divatā vai kopā ar ģimeni. Panorāmas logi paver ainavisku skatu skatu uz blakus esošo ezeru.

Galvenajā istabā atrodas kamīns, kas vēsos vakaros silda Villa Avoti viesus.

Villa Avoti ispējams baudīt SPA zonu ar siltu baseinu, tajā +30 grādi  ir visu gadu. Te pieejama īsta pirts, kurināmu ar malku.  Šis SPA ir pieejams tikai apartamentu viesiem – Aquamarine.

Sapphire room viesiem ir pieejams džakuzi ar skatu uz ezeru un pļavu, nodrošinot relaksējošu atpūtu.

Pie ezera ir ugunskura vieta, kur vakaros var sildīties un skatīties saulrietu vai pavadīt laiku ar draugiem. Iespēja izbaudīt ūdens priekus, izmantojot SUP dēļus vai laivu.

Uz terases pie mājas izveidota skaista grila vietu ar pirti un kublu, to var rezervēt ikviens. Terase ir aprīkota ar grilu, galdu un krēsliem un arī atpūtas krēsliem. 

Bērnu atpūtas vieta, ugļu dārzs ar upenēm, ērkšķogām, plūmēm, āboliem un citiem labumiem. Spēļu laukums ar šūpolēm, slidkalniņu un smilškasti, mājiņu bērnu izklaidei un batuts.

Trīs no pieciem numuriem ir aprīkoti ar kondicionieri.

Birkas:
Viesu nams