Mācību gads tuvojas izskaņai – tas ir jānosvin! Kā svin skolēni – brauc ar klasi ekskursijā! Kur jābrauc šogad? Protams, ka uz Siguldu!

Šogad pavasara ekskursiju piedāvājums ir īpaši plašs, papildinot ierasto Siguldas pilsētas programmu ar Lēdurgas dendroparku, Anšlava Eglīša ekspozīciju Inciema tornī, Baložu mājas radošajām darbnīcām un Augusta stalli Mālpilī, Safari parku “More”, Mores kauju muzeju, motokrosa un kvadraciklu trasi “KMH” Inčukalnā, spēli “Escape Town” Raganā un šīs sezonas lielāko jaunumu – Siguldas ZOO Krimuldas pagastā, kas pirmos apmeklētājus gaidīs maija vidū.

Taču kā bez Siguldas klasikas! Siguldas Jaunā Pils, Livonijas ordeņa Siguldas pils, Siguldas pils kvartāls un tajā esošās radošās darbnīcas, Turaidas muzejrezervāts, Gūtmaņala un citi iecienīti objekti Siguldas pilsētā.

Arī aktīvākajiem piedāvājums, kā ierasts ir aizraujošs! Piedzīvojumu parki Tarzāns un Mežakaķis, Lāzertags Poligon 1, Ūdens atrakciju parks, Brīnumu mežs, KLIKK centrs, Futbolgolfa parks un vēl, un vēl!

Iepazīsties ar Siguldas plašo piedāvājumu klāstu skolēniem, saplāno dienu vai pat divas un brauc pretī aizrautīgiem piedzīvojumiem!

Radošās darbnīcas, vēstures liecības, dabas pārgājieni, elpu aizraujoši un aktīvi piedāvājumi pieejami pašiem vai kopā ar mūsu pieredzējušajiem gidiem.

Aicinām pieteikties savlaicīgi!

GIDA PAKALPOJUMI SKOLĒNU GRUPĀM (ekskursijām latviešu valodā)

1 h2 h3 h4 h5 h6 h8h
15.00 EUR30.00 EUR45.00 EUR60.00 EUR75.00 EUR90.00 EUR105.00 EUR

Iepriekšēja rezervācija obligāta: +371 67971335, info@sigulda.lv , www.sigulda.tourism.lv