Šeit atradīsiet idejas, kā interesanti pavadīt laiku Siguldas novadā!

Apskatei un apmeklējumam pieejamos objektos un vietas ārpus telpām apmeklētājiem vairs nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

PILIS UN MUIŽAS:

Siguldas Jaunā pils – pēc vērienīgas rekonstrukcijas apskatei pieejama Siguldas Jaunā pils un mākslas ekspozīcijas.

Turaidas muzejrezervāts – pieejama plaša brīvdabas muzeja teritorija, kā arī izzinošās iekštelpu ekspozīcijas un pils tornis.

Krimuldas muiža – ir atvērts muižas skatu platforma, no kuras redzams skats uz Gaujas senieleju un pretējo pusi – Siguldu. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Livonijas ordeņa Siguldas pils – pieejama skaisto skatu teritorija ar iespēju uzkāpt Ziemeļu un Dienvidu torņos, sajūtot viduslaiku auru.

KULTŪRA UN MUZEJI

Kultūras centrs “Siguldas devons” – iespējams apmeklēt izstāžu zāli, kino vakarus un koncertus. Par aktualitātēm iesakām ieskatīties šeit.

Mores kauju muzejs – nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Kino Lora – ar, iespējams, ērtākajiem atpūtas krēsliem Latvijā un plašu uzkodu piedāvājumu, baudīšanai kino seansu laikā. Papildu informācija par seansiem meklējama šeit.

AKTĪVĀ ATPŪTA UN AKTIVITĀTES DABĀ

Bobsleja un kamaniņu trase – apmeklētājiem ir iespēja iepazīties ar trases veidošanas vēsturi un uzkāpt bobsleja un kamaniņu trases 6. stāvā, lai palūkotos uz Siguldu no augšas.

Siguldas pils kvartāla darbnīcas – darbnīcas un meistarklases tiek piedāvātas vienas mājsaimniecības ietvaros. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Siguldas Sporta centrs – atvērts lielais un mazais peldbaseins, kā arī ūdens atrakciju parks. Plašāka informācija par pakalpojumiem meklējama šeit.

“Klikk” – aktīvās atpūtas un izklaides – lielākais iekštelpu izklaides centrs Latvijā!

Safari parks More – iespējams izstaigāt plašo āra teritoriju un pacienāt briežus ar gardiem našķiem. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Lēdurgas dendroparks – atvērts apmeklētājiem un aicina iepazīt ne vien pārsteidzošas augu sugas, bet arī izstaigāties svaigā gaisā.

Piedzīvojums dabā “ReWild” – nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Kājāmgājēju maršruti– iespējams izvēlēties maršruta garumu un gaitu.

Velo maršruti – iespējams izvēlēties maršrutu ar sev vēlamo intensitāti.

Dabas objekti, alas un skatu punkti – labi zināmi un arī mazāk zināmi.

Gaisa trošu ceļš – Braucieni Siguldas vagoniņā pār Gaujas senleju

Tāpat iespējams apmeklēt tūrisma informācijas centrus, lai uzzinātu sev aktuālu un svarīgu informāciju:

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs

Gaujas Nacionālā parka tūrisma informācijas centrs

Informācija sagatavota un aktualizēta 26. martā un var mainīties, kā arī papildināties, ņemot vērā epidemioloģiskos nosacījumus.

Lūdzam būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības – roku dezinficēšana, masku valkāšanu iekštelpās un drošas distances ievērošana.