Visu februāri Siguldas novadā norisinās kampaņa “Randiņā ar S!guldu”. Kampaņas laikā Siguldas novada iedzīvotāji balsoja par Siguldas novada romantiskākajām vietām! Visi varam būt vienisprātis, ka Siguldas novads ir bagāts ar vietām, kur sirds sitas straujāk, bet par 2023. gada visromantiskākajām vietām Siguldas novadā tika atzītas – Paradīzes kalns, Siguldas Svētku laukums, Siguldas Laimas pulkstenis, Livonijas Ordeņa Siguldas pils skatu platforma, Krimuldas viduslaiku pilsdrupas, Reģu kalns Raganā, Inčukalna medību pils dārzs un “Skulmes” Mālpilī.

Šajās vietās Siguldas iedzīvotājus un viesus gaida romantiski pārsteigumi!

Atklāj satikšanās vietas, kur īpaši šiem svētkiem iekārtoti romantiski galdiņi, lai baudītu randiņu brīvā dabā:

Atzīsties mīlestībā skaļi, saucot taurēs, kas atrodas Siguldas Svētku laukumā un Krimuldas viduslaiku pilsdrupās, vai izjūti taureņus vēderā, mīlestības šūpolēs Paradīzes kalnā.

Dalies ar savu bildi sociālajos tīklos, atzīmējot @siguldaaizrauj un pievienojot tēmturi #SMILUTEVI. 27. februārī trīs bilžu autori saņems pārsteiguma balvas!

Ja visur pasaulē Valentīndienu svin 14.februārī, tad mūsu Mīlētākajā pilsētā un novadā Mīlestības svētki tiks atzīmēti visu februāra mēnesi, kad šīs īpaši iekārtotās mīlestības pieturvietas būs Jūsu rīcībā. Baudiet un dalieties mīlestībā!