Sigulda arī šogad ieguvusi Mīlētākās pilsētas titulu, “Brand Capital” veiktajā dzīvesstila pētījumā par “Mīlētākajiem zīmoliem Baltijā” pilsētu kategorijā saglabājot līdera pozīcijas jau ceturto gadu pēc kārtas. Sabiedrības balsojumā Sigulda kā ietekmīgs un iecienīts zīmols ieguvis 37,7% respondentu atzinību, otrajā vietā atstājot Ventspili (36,8%), bet trešajā vietā – Jūrmalu (34,9%).

“Mēs esam uzņēmuši kursu, kurš nav tik viegli maināms ārēju apstākļu ietekmē. Nav noslēpums, ka Siguldas apņemšanās ir izmantot to potenciālu, kas mums ir, lai uz simts procentiem atbilstu arī titulam – labākā dzīvesvieta Latvijā. Man šis vārdu kopums nav tikai sauklis, zem tā ir virkne konkrētu darbu, kas darāmi, lai šo sasniegtu un līmeni noturētu,” atzīst Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

Pirmoreiz Latvijā mīlētākās pilsētas titulu Sigulda ieguva 2018. gadā, pirms tam mērķtiecīgi pakāpjoties no 4. vietas 2011. gadā.

Latvijā mīlētākie zīmoli tiek noteikti jau 17. reizi, bet Baltijas mērogā – 10. reizi. Rezultātus nosaka Baltijas iedzīvotāji, balstoties uz “Brand Capital” dzīvesstila pētījumu. Baltijas mīlētāko zīmolu topu veido “NORD DDB Riga” un sadarbības partneri.