Sestdien, 23. aprīlī, norisināsies auto orientēšanās sacensības “Garšu brauciens”. Pasākuma info punkts būs stāvlaukumā pie Siguldas pils kvartāla, kurā plkst. 10.00 tiks dots sacensību starts. Šīs būs sezonas atklāšanas sacensības, kurās dalībniekiem būs iespēja iepazīt Vidzemes ražotājus Siguldā, Straupē, Cēsīs, Valmierā un Smiltenē.

“Garšu brauciens” ir auto orientēšanās sacensības, kas apvienotas ar dažādām degustācijām un erudīcijas uzdevumiem. Pasākuma mērķis ir popularizēt vietējās produkcijas ražotājus, kā arī motivēt Latvijas iedzīvotājus apceļot dzimteni. Savukārt vietējiem ražotājiem tā ir iespēja pasākuma dalībniekus iepazīstināt ar savu ražojumu.

Sacensībās var piedalīties dalībnieku ekipāža ar 1–4 dalībniekiem. Pasākuma laikā dalībnieki pārvietojas ar automašīnām pa vispārējās lietošanas ceļiem, kuri netiek slēgti publiskai satiksmei. Ekipāžu kustība notiek atbilstoši izstrādātam maršrutam, brīvi orientējoties kartē. Kontrolpunktos ekipāžas dalībnieki degustē vietējo ražotāju produkciju un veic uzdotos uzdevumus.

Dalības maksa vienai ekipāžai – 90 eiro.

Maksimālais dalībnieku skaits – 40 ekipāžas.

Līdz šim aizritējuši jau 14 sacensību “Garšu brauciens” posmi, kuri tika organizēti, apciemojot vietējos ražotājus dažādos Latvijas novados.

Pasākumu organizē SIA “Blueberry Travel”/Kafejnīca “Mellenes ar pienu”. Plašāka informācija pieejama šeit.