No 1. līdz 10. aprīlim norisināsies Siguldas Restorānu nedēļa, kuras laikā vairākos Siguldas un tās apkārtnes restorānos būs iespēja baudīt svaigas, pavasarīgas un garšām bagātas trīs ēdienu maltītes 25 eiro vērtībā.

Pēc ilgāka pārtraukuma galdā tiek celts restorānu restarts jeb atkal gardēžus iepriecinās Siguldas restorānu nedēļa, lai ļautu baudīt atpūtu un izgaršot pavārmākslu klātienē. Pavasara noskaņas uz šķīvja kā svaigas enerģijas kumoss ikvienam, kas sailgojies pēc saviesīgām vakariņām pie restorāna galda. Viesus uzņems tādi restorāni kā “Gadalaiki”“Kungu rija”viesnīcas “Sigulda” restorānsMālpils muižas restorāns, kā arī Bīriņu pils restorāns un gastro grilbārs “Kokos”.

Šis ir jau sestais gads, kad Siguldas un tās apkārtnes restorānos tiek organizēta Restorānu nedēļa, turklāt šogad to papildinās citas aktivitātes un pasākumi saistībā ar ēdienu gatavošanu.


Lai baudītu Restorānu nedēļas piedāvājumu, apmeklētāji būs aicināti iepriekš veikt galdiņa rezervāciju, zvanot uz konkrētā restorāna rezervācijas tālruni.

Restorānu ēdienkartes ir pieejamas galerijā, spiežot uz šī raksta titulbildes vai Sigulda Aizrauj Facebook profilā.