Siguldas novada Tūrisma informācijas centra pārstāvji devušies uz lielākajiem svētkiem Ziemeļlietuvā – Šauļu pilsētas svētkiem “Šauļu dienas 787”, lai 8. un 9. septembrī prezentētu Siguldas novada tūrisma piedāvājumu pasākumā “Šauļu tūrisma iela 2023”.

Tūrisma pasākums “Šauļu tūrisma iela” tiek rīkots jau otro gadu, piedaloties Tūrisma informācijas centriem no visas Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Šauļu pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti apceļot pilsētas un reģionus visā Baltijā, lai atklātu daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, iepazītos ar jaunumiem un piedalītos neaizmirstamos notikumos.

Siguldas novada Tūrisma informācijas centra stendā būs iespēja uzzināt par aktīvās atpūtas un dabas tūrisma iespējām, kultūras un vēstures pērlēm, tuvākajiem koncertiem un mākslas pasākumiem, kā arī par nakšņošanas un ēdināšanas iespējām visā Siguldas novadā.

Plānots, ka “Šauļu dienas 787” kopā pulcēs ap 20 000 apmeklētāju, piedāvājot plašu svētku programmu, sākot ar svētku gadatirgu, mākslas izstādēm, teātra izrādēm līdz pat mākslinieciskās vīzijas ekspozīcijai un krāšņiem muzikālajiem vakara koncertiem.

Pilna pasākuma programma pieejama šeit.

Tiekamies jau šajā nedēļas nogalē Šauļos!