Laiks rezervēt galdiņu!

Valsts svētku laikā desmit dienu garumā no 11. novembra līdz 20. novembrim norisināsies Siguldas novada Restorānu nedēļa. Rudens ir ražas un sakņu laiks. Tas ir īstais laiks, kad ēdienkartē iekļaut to, kas nācis no mūsu auglīgās zemes, un tas ir laiks, kad atceramies savas valsts primssākumus! Tas ir mūsu sakņu laiks!

Un tas dod iespēju šajā nedēļā Siguldas novada iedzīvotājiem un tā viesiem būs lieliska iespēja izgaršot piesātinātus un daudzveidīgus ēdienus.

“Mūsu saknes” ēdienkartes atšķirsies no uzņēmumu ikdienā piedāvātā ēdienu klāsta. Restorānu piedāvājumi ir spēcīgi ar dažādo tekstūru un aktuālo sezonas noskaņu – stores buljonzupa ar zivju izlasi un vēžu astēm, pērļu vistas krūtiņa ar rudens saknēm un lauku krēmjumu vai ceptas bietes ar kazas sieru ir tikai daļa no piedāvājumiem. Siguldas novada šefpavāri galdā cels gan veģetāras uzkodas un pamatēdienus, gan daudzveidīgus gaļas un zivju ēdienu meistardarbus. Jūs sagaida gan komplimenti, gan pārsteidzoša izskata un garšas deserti.

Gardēžus aicinās seši restorāni: “Gadalaiki”, “Kungu rija”, viesnīcas “Sigulda” restorāns, Mālpils muižas restorāns, gastro grilbārs “Kokos” un, kā ierasts, arī Bīriņu pils restorāns.

Siguldas novada restorāni ir sagatavojuši arī konkursus gardēžiem, kuros būs iespēja tikt pie īpaša piedāvājuma vakariņām 2 personām kādā no restorāniem, savukārt Mālpils muiža aicina izbaudīt īpašo nakšņošanas burvību.
Iepazīsties ar piedāvājumu un izvēlies sev tīkamāko maltīti. Aicinām sekot līdzi Restorāna nedēļas aktivitātēm sociālo tīklu vietnēs “Sigulda aizrauj” profilā.

Informējam, ka pirms došanās uz izvēlēto restorānu, iesakām veikt iepriekšēju galdiņu rezervāciju, sazinoties ar interesējošo restorānu.