Siguldas novads aicina ciemos, lai šī ziema paliktu atmiņā ar lieliskiem notikumiem! Ieskaties un dodies piedzīvojumos!

Slēpošanas kalni un trases

Slēpošana ir brīnišķīgs aerobais treniņš, kas uzlabo izturību un veselību kopumā, un kurā tiek nodarbinātas teju visas muskuļu grupas. Slēpošanas trases darbojas “zaļajā” režīmā ar iepriekšēju rezervāciju Bookla aplikācijā – Pilsētas trase, Rāmkalni, Reiņa trase, Kaķīškalns, Fischer slēpošanas centrs vai iepriekš zvanot un rezervējot vietu Kordes trasei. Apģērbies atbilstoši laikapstākļiem, ņem slēpes padusē un dodies iekarot virsotnes!

“Almucas” kameršļūkšanas trase

Sestdienās un svētdienās ir atvērta kameršļūkšanas trase “Almucas”. Tā ir lieliska iespēja aktīvi un ar prieku pavadīt savas sniegotās brīvdienas! Trase darbojas “zaļajā” režīmā ar iepriekšēju pierakstu. T. 29418255

Bobsleja un kamaniņu trase

Tieši šī trase ir viena no retajām pasaulē, kuras apskate ir atvērta jebkuram interesentam. Apmeklētājiem ir iespēja aplūkot 1890. gada ziemas bobsleja kamanas, iepazīt trasi, kā arī doties uz skatu platformu 6. stāvā, lai pašu acīm ieraudzītu krāšņo un vareno Gaujas senieleju. Nedēļas nogalēs tiek organizēti nobraucieni ar ziemas bobsleja kamanām, vučko un tā saukto tūristu atrakciju “varde”.

Siguldas Sporta centrs

Siguldas Sporta centrs piedāvā doties uz peldbaseinu un ūdens atrakciju parku. Ģimenes ar bērniem novērtēs ūdens atrakciju parku ar trīs dažādam pirtīm, SPA vannu, pretstraumju baseinu un bērnu ūdens atrakciju stūrīti (slīdrenes šobrīd nav pieejamas!). T. 25448860

Kino “Lora”

Kopīga filmu skatīšanās saliedē ģimeni, raisa patīkamas sarunas un sajūtas. Dodies kopīgā piedzīvojumā uz kino “Lora” ar visu ģimeni, kur trīs lieliskās kino zālēs iespējams noskatīties jaunākās kinofilmas izcili komfortablos apstākļos, ar iespēju pasūtīt uzkodas un dzērienus seansa laikā. Nelielā kino zāļu kvadratūra veido tādu sēdpozīcijas attiecību pret ekrānu, kas, neatkarīgi no tā, kurā rindā un vietā skatītājs ir apsēdies, ļauj seansa laikā ērti pārredzēt ekrānu un justies maksimāli komfortabli, piedāvājot filmas skatīšanos augstākajā līmenī. Kino “Lora” ir atvērts brīvdienās un svētku dienās. T. 67973972

Zirgu izjādes

Saimniecība “Ataugas” T. 26349908 un saimniecība “Zuši” T. 29450363 piedāvā zirgu izjādes bērniem un pieaugušajiem, vizināšanos kamanās pa piesnigušām pļavām un mežiem. Kontakts ar zirgiem sniedz mieru, disciplīnu un atbildības sajūtu, kā arī lielisku fizisko treniņu. Nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās!

Safari parks “More”

Skaistie staltbrieži ziemas sniegā izskatās kā īsti Ziemassvētku vecīša palīgi! Briežu saimniecībā “More” ir iespējams iepazīt to dažādās šķirnes un kopīgi vienojoties ar saimniekiem briežus arī pabarot. Nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās! T. 29450363

Dabas takas un pārgājienu maršruti

Pastaigas svaigā gaisā ir neatņemama sastāvdaļa, lai nomierinātu prātu un izkrāsotu savu ikdienu! Ieskaties dabā, tā vienmēr ir mainīga un krāšņa. Dodoties pastaigā apģērbies atbilstoši laikapstākļiem, atceroties paņemt līdzi ūdens un enerģijas rezerves.

Pilis un muižas

Esi atklājējs! Siguldas novadā atrodas vairākas senas pilis un muižas, kuras slēpj vairākus interesantus noslēpumus. Atver zināšanu dārgumu lādi un atklāj vēsturiskās liecības par gadsimtiem senām pilīm un muižām. Turaidas muzejrezervātā šobrīd skatāms “Skanošo puzuru dārzs saules gada ritmos”, savukārt Siguldas pils kvartālā iespējams saklausīt un apskatīt – Ziemassvētku lielformāta mākslas gaismas objektus.

Sniega prieki

Aicinām izbaudīt laiku ziemas galvaspilsētā – ņem ragavas un dodies uz tuvāko nogāzi, uzcel sniegavīru, pikojies, un gūsti prieku no sniega!