10. jūnijā pie Turaidas muzejrezervāta ieejas, Turaidas ielā 10, atklāts grāmatu pakomāts – bibliotēkas grāmatu un citu iespieddarbu saņemšanai un nodošanai. Lai Turaidas un tās apkaimes iedzīvotāji varētu grāmatas un citus iespieddarbus saņemt grāmatu pakomātā, bibliotēkas lietotājiem ir jābūt reģistrētiem Siguldas novada bibliotēkā.

Reģistrētie bibliotēkas lietotāji, zvanot uz tālruņa numuru 67973258 vai apmeklējot Siguldas novada bibliotēkas elektronisko katalogu, var pasūtīt grāmatas un citus iespieddarbus un jebkurā diennakts laikā saņemt tos grāmatu pakomātā bezkontakta režīmā, kā arī nodot grāmatas grāmatu nodošanai paredzētajā nodalījumā.

Pēc grāmatu pasūtīšanas bibliotekārs tās ievieto pakomātā, lietotājs saņem īsziņu ar unikālu durvju kodu. Pasūtījums ir jāizņem 3 dienu laikā.

Svarīgi atzīmēt, ka pasūtīšanai pieejami tikai tie izdevumi, kuri atrodas Siguldas novada bibliotēkas krājumā. Lai kļūtu par Siguldas novada bibliotēkas reģistrētu lietotāju, ir jāapmeklē Siguldas novada bibliotēka vai, izmantojot attālinātās reģistrēšanās pakalpojumu, jāveic reģistrācija. Attālināti reģistrēties iespējams, apmeklējot Siguldas pašvaldības pakalpojumu portālu e.sigulda.lv un aizpildot e-pakalpojumu “Jauna lietotāja reģistrācija Siguldas novada bibliotēkā”.

Pirms pakalpojuma izmantošanas aicinām iepazīties ar bibliotēkas pakomāta lietošanas pamācību. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Siguldas novada bibliotēku, zvanot uz tālruņa numuru 67973258 vai rakstot uz e-pasta adresi biblioteka@sigulda.lv.