Pavadi gada vismīļāko un romantiskāko dienu Siguldas novadā! Dodies uz pasākumiem, lai dzirdētu par mīlestību, lai dejotu tās pavadībā un lai lasītu par to.

14.02.2024. plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” notiks Ģirta Ķestera jubilejas izrāde “Vīrietis, kurš gaida”

Jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kurš liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves “skapi”, lai pielaikotu, kurš kostīmiņš vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē. Varbūt tas ir uzdevums skatītājiem – uzminēt, kas stāstā ir no aktiera dzīves, bet kas ir piedomāts. Varbūt tas ir stāsts par mums visiem, nonākot negaidītā situācijā? Bet tas noteikti ir stāsts par attiecībām – par vēlmi mīlēt un tikt mīlētam!

Uz skatuves Ģirts Ķesteris nebūs viens. Viņam pievienosies Lelde Dreimane vai Ērika Eglija – Grāvele.

Kaligula, Drakula, Mefistofelis, Nekrofils, Mekijs Nazis, Dons Žuāns, Helge, Emīls Dārziņš, Leons, Fēliks un vēl un vēl. Ģirts Ķesteris ir reizē viņi visi un tajā pašā laikā – neviens no viņiem nav Ģirts Ķesteris. Neatkārtojams, rāmjos neierāmējams un standartos neierakstāms, apbrīnots, nīsts, par seksīgāko vīrieti Latvijā neskaitāmas reizes nosaukts, režisoru iekārots un publikas mīlēts – Ģirts 2024. gada 14. februārī svinēs savu 60. dzimšanas dienu. Svinot viņa jubileju, piedāvājam īpaši Ģirtam rakstītu dramaturģes Aivas Birbeles lugas iestudējumu – “Vīrietis, kurš gaida”. Jo mēs visi gaidām tikšanos ar Ģirtu un viņš gaida skatītājus! 

Režisors Gundars Silakaktiņš.

14.02.2024. plkst. 19.00 Mālpils kultūras centrā noritēs Valentīndienas koncerts “Amore Mīla”

Jau pagāšgad divi temperamentīgi dziedātāji Roberto Meloni un Jenny May aizsāka romantiskus koncertus Latvijā. Šogad mūziķi sagatavojuši romantisku Valentīndienas koncertprogrammu visiem, kam mīlestība nav sveša. Tas nebūs parasts koncerts. Mūziķi jūs aicina uz īstu, privātu muzikālu tikšanos, atklājot par sevi patiesus un līdz šim nedzirdētus mīlestības stāstus. Nav svarīgi vai esi attiecībās, vai brīvs. Varbūt tieši koncertā sastapsi savu lielo mūža mīlestību. 

Mīlestība nepazīst robežas. Kā Latvijā, tā Āfrikā ikviens vēlas būt mīlēts. Tieši tāpēc mūziķi izpildīs tautā zināmas kompozīcijas 8 valodās. Koncertā izskanēs tādi grandi, kā “Besame Mucho”, “Mamma Maria”, kā arī Jenny May lielākie hiti “Es gribu vēl mīlēt”, “Bez puišiem nevar” u.c. iemīļotas kompozīcijas. Koncertā dzirdēsiet gan trauslas un dziļi personiskas, gan arī karstasinīgas un kaisles piepildītas  kompozīcijas. Jenny May un Roberto gaidīs jūs uz muzikālu Valentīndienas tikšanos.

14.02.2024. Plkst. 19.00 Komiķa Maksima Trivaškeviča stand-up izrāde Valentīndienas noskaņās Allažu Tautas namā

Maksims Trivaškevičs laiž klajā savu ceturto soloizrādi „Stāstīšu jokus”! Programmas ietvaros stundas garumā notiks tieši tas, kas rakstīts izrādes nosaukumā. Izrādē iekļauti joki, kas tapuši pandēmijas aizsegā. Maksims Trivaškevičs ir viens no Latvijā pieredzējušākajiem un aktīvākajiem komiķiem. Papildus jokiem, ieguvis arī sertificēta fizioterapeita kvalifikāciju, kas viņa izrādes padara par pilnvērtīgiem smieklu terapijas seansiem. Pasākuma dress code- drēbes. Derēs jebkādas, bet, jo melnākas, jo labāk.

14.02.2024. plkst. 20.00 Siguldas Gaismas Tornī uzstāsies MIKS DUKURS ar Valentīn-koncertprogrammu “Eternity”

Mīlētāji un tie, kas vēl tikai meklē! Runā, ka īsta mīlestība ir mūžīga, tad svinēsim to kopā, visu mīlētāju dienas vakarā, 20:00 @siguldasgaismastornis super romantiskā gaisotnē, ar tematisku mūziku, komplimentiem no Torņa un galvenais jau MĪLESTĪBU! To sniegsim katram, kurš būs ar mums šajā maģiskajā vakarā!  Pieteikšanās pa tel.: +371 26542844 / 28€ (iekļaujot komplimentus – dzēriens, uzkodas), tiekamies!

14.02.2024 Randiņš  Valentīna dārzā Ulubelē Skulmju dzimtas māju ekspozīcija

Mīlestības svētkos 14. februārī  Skulmju dzimtas mājas ekspozīcija aicina izmantot iespēju – divatā apmeklēt  Valentīna  dārzu  Mālpils pagasta “Skulmēs”, lai nelielajā namiņā Mergupes stāvkrastā atzīstos viens otram mīlestībā,  izteiktu bildinājumu, uzrakstītu  mīlestības vēstules  vai vienkārši parunātos pie vīna glāzes vai kafijas krūzes, baudot skaisto ainavu un divvientulību.

16.02.2024. plkst. 18.00 Pasaku vakars “Pietura: Mīlestība” Sidgundas bibliotēkā

16.02.2024. plkst. 19.00 kultūras centrā “Siguldas devons” izskanēs grupas Credo koncerts “Skaņas, kas izsaka mīlestību”

2024. gada februārī populārā grupa «Credo» visus romantikas un mūzikas cienītājus aicina uz īpašiem koncertiem Valentīndienas noskaņās – «Skaņas, kas izsaka mīlestību». Koncerti notiks Rīgā, Ogrē, Valmierā un Siguldā, un tajos skanēs gan grupas populārākie skaņdarbi, gan īpašas aranžijas, kas pieskaņoti šo īpašo koncertu romantiskajai noskaņai. 

Mūziķi arī sola, ka koncertos būs daudz muzikālu (un ne tikai!) pārsteigumu, kas klausītājiem radīs neaizmirstamus mirkļus.

«Šie koncerti, kuros godināsim mīlestību, ir īpašs notikums, kuru nevajadzētu palaist garām nevienam mūzikas cienītājam.  Mēs pie šīs koncertprogrammas esam strādājuši ilgi un rūpīgi, lai radītu neaizmirstamu vakaru visiem klātesošajiem!» sola grupas dalībnieki. 

Kā uzsver pasākuma rīkotāji, Valentīndienas koncerts ar grupu «Credo» noteikti būs viens no šā gada ievērojamākajiem muzikālajiem notikumiem, kas paliks atmiņā visiem, kuri to piedzīvos klātienē!

16.02.2024. plkst. 19.00 Siguldas Gaismas Tornī izskanēs muzikāla dzejas izrāde “Mīlestības gads”

Muzikāla dzejas izrāde “Mīlestības gads” 

Aleksandrs Čaks. Niks Matvejevs. Mārtiņš Vilsons.

Mīlestība uz dzīvi.

Mīlestība uz sievieti.

Mīlestība ir savedusi kopā trīs lieliskus Latviešu māksliniekus pāri laikiem, lai priecētu skatītāju sirdis. Nekautrīgi un atklāti.

17.02.2024 no plkst. 9.00 līdz 12.00  Aklais randiņš ar grāmatu “Neskati grāmatu pēc vāka!” Atmodas bibliotēkā

17.02.2024 plkst. 17.00 Inčukalna Tautas namā Kora mūzikas koncerts “”Paliec un neaizej, dziesma”

Koncertā piedalās jauktie kori “Mežābele”, “SenRīga”, “Rīdzene”, “Gaismas pils”, “Spārni” un Inčukalna pūtēju orķestris

17.02.2024. plkst. 21.00 Siguldas pagasta Kultūras nams un grupa “Vēja Radītie” aicina nosvinēt Mīlestības svētkus

Siguldas pagasta Kultūras nams un grupa “Vēja Radītie” aicina nosvinēt Mīlestības svētkus izdejojoties un labi pavadot laiku Valentīndienas ballē!

Par labu garastāvokli parūpēsies grupas “Vēja Radītie” puiši un dīdžejs. Gaidāms arī kāds romantisks pārsteigums!

17.02.2024. plkst. 21.00 Valentīndienas balle “Mīlestības pieskāriens” kopā ar grupu “Pusnakts brīze” Krimuldas Tautas namā