Tehnoloģiju uzņēmums “Wolt” no šodienas ēdienu un preču piegāde ar “Wolt” pieejama arī Siguldā. Šobrīd “Wolt” darbojas jau divpadsmit Latvijas pilsētās un, kā apliecina uzņēmuma vadība, līdz šī gada beigām pilsētu skaits turpinās pieaugt.

Wolt ir tehnoloģiju uzņēmums, kas nodrošina vienotu platformu pircējiem, tirgotājiem un kurjeriem. Wolt lietotnē klienti var ērti atrast un pasūtīt savas iecienītākās maltītes, svaigus pārtikas produktus, kā arī vietējo ražotāju  preces, kas tiks piegādātas līdz klienta namdurvīm. Lai to panāktu, Wolt izstrādā plašu tehnoloģiju klāstu, sākot ar vietējo loģistiku un beidzot ar mazumtirdzniecības programmatūru un finanšu risinājumiem, kā arī pārvaldot savu pārtikas preču veikalu Wolt Market. Wolt misija ir padarīt pilsētas labākas, stiprinot vietējās kopienas un veicinot pilsētu izaugsmi. Wolt dibināts 2014. gadā, un 2022. gadā apvienojis spēkus ar uzņēmumu DoorDash. DoorDash šobrīd darbojas 27 valstīs, no kurām 23 valstis pārstāvētas ar Wolt produktu un zīmolu.

Arī vietējie Siguldas uzņēmēji augstu novērtē iespēju sadarboties ar “Wolt”, jo tādejādi uzņēmuma piedāvājums kļūs pieejamāks lielākam skaitam pilsētas iedzīvotāju un viesu. “Mūsu kafejnīca “Siguldas saldējums” atrodas ārpus pilsētas centra, un ne vienmēr klientiem ir iespēja un laiks doties pie mums. Līdz šim nelielā apjomā esam nodrošinājuši piegādes mūsu klientiem, taču, lai veiktu to kvalitatīvi un laikā, nepieciešami gan darbinieki, gan transports, gan citi tehniski risinājumi, ko ne visi mazie uzņēmumi var atļauties uzturēt. Sadarbība ar “Wolt” mums dod iespēju šo procesu būtiski vienkāršot, lai mēs varētu nodrošināt operatīvas piegādes visā pilsētas teritorijā un doties pie mūsu klientiem, kur un kad vien tas ir nepieciešams,” par jauno sadarbību stāsta “Siguldas saldējums” radītājs Rinalds Ezeriņš.

Savukārt, bērnu veikals “Kido” līdz šim preču piegādi saviem klientiem piedāvājis ar kurjeru nākamajā dienā. Uzņēmuma vadītāja Judīte Lībiete ir pārliecināta, ka Siguldas iedzīvotāji novērtēs iespēju saņemt nepieciešamo preci jau stundas laikā no pasūtīšanas brīža, kas ir liels ieguvums arī uzņēmumam “Ar “Wolt” sniegto ātrās piegādes pakalpojumu, varam būt sasniedzamāki reizēs, kad klientiem nav iespēja apmeklēt veikalu klātienē. “Wolt” ienākšanu Siguldā vērtējam pozitīvi, jo esam pārliecināti, ka ātrs preču piegādes process ir ikviena uzņēmuma nākotne,” papildina veikala “Kido” vadītāja Judīte Lībiete.

Par godu jaunas pilsētas atklāšanai “Wolt” platformas jaunajiem lietotājiem ar kodu “SIGULDA” dāvā 7 eiro atlaidi pirmajam pasūtījumam. Arī daļai jauno sadarbības partneru – restorāniem, kafejnīcām un tirdzniecības vietām – būs dažādi īpašie piedāvājumi gan konkrētām preču un ēdienu kategorijām, gan piegādes izmaksām.

“Wolt” pakalpojumi tagad pieejami jau divpadsmit Latvijas pilsētās – Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Jelgavā, Daugavpilī, Ventspilī, Valmierā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Ogrē, Salaspilī un Siguldā – sniedzot iespēju iedzīvotājiem pasūtīt dažādas maltītes, mazumtirdzniecības un pārtikas preces no vairāk nekā 900 restorāniem un 570 tirdzniecības vietām visā valstī.