No 2. līdz 4. februārim izstāžu zālē “Ķīpsala” norisināsies Baltijā lielākā tūrisma izstāde “Balttour 2024”, kurā ar zīmolu “Sigulda aizrauj” piedalīsies arī Siguldas novada Attīstības aģentūras Tūrisma nodaļa. Trīs dienas ikvienam apmeklētājam būs iespēja iepazīt tūrisma un atpūtas iespējas Siguldas novadā, kā arī piedzīvot aizraujošus mirkļus dažādās aktivitātēs.

Izstādē Sigulda prezentēs novada un vietējo uzņēmēju sniegtās plašās tūrisma iespējas, kas aizraus gan dabas un vēstures cienītājus, gan tradīcīju un amatu pētniekus, sportistus un aktīvā laika pavadītājus, gan tos, kuri alkst pēc relaksējošas atpūtas SPA. Siguldas novada stendu papildinās sadarbības partneri:

“Sigulda Adventures” piedāvā unikālus un aizraujošus piedzīvojumus un izklaides iespējas ikvienai gaumei – ekstrēmos lēcienus ar gumiju, lidojumus vēja tunelī “Aerodium”, elpu aizraujošu nobraucienu ar zipline virs Gaujas senlejas, skatiem baudpilnu braucienu ar Siguldas vagoniņu, laivu tūres pa Gaujas skaistākajiem posmiem un e-velo nomu “Smart Bike”. Izstādes ietvaros būs iespēja uzzināt arī par šī gada jaunumiem – jahtu nomu un “Turbo Zērgli”, kur zipline ir papildināts ar aviācijas turbīnu, kas dod papildu jaudu un nodrošina vēl ātrāku un aizraujošāku lidojumu. Tā ir jaunākā tehnoloģija, kas radīta Latvijā un patentēta visā pasaulē.

Baltijā lielākais brīvdabas piedzīvojumu parks visai ģimenei! Parkā atrodas šķēršļu trase kokos, batutu parks, milzu šūpoles, katapulta, rodeļu trase un citas aktivitātes. Piedzīvojuma parka jaunums ir tīklu parks. Katrs aktīvās atpūtas cienītājs atradīs sev piemērotāko piedzīvojumu no parka sniegtajām iespējām.

Turaidas muzejrezervāts atrodas gleznainajā Siguldas pilskalnā Turaidas pils pakājē. Tas bagāts ar arheoloģijas, arhitektūras, vēstures un mākslas pieminekļiem, kuri stāsta par notikumiem vairāk nekā 1000 gadu garumā, sākot ar 10. gadsimtu. Viens no muzejrezervāta stāstiem ir saistīts ar Turaidas pili, kas 2024. gadā atzīmē savu 810. gadskārtu, tādēļ visa gada garumā apmeklētāji būs gaidīti gan uz dažādiem pasākumiem, gan vienkārši pavadīt savu brīvo laiku vienā no Latvijas atpazīstamākajām vietām – Turaidas pilī.

Lai iepazītu Siguldas novada aizraujošās iespējas un tūrisma piedāvājumu, īpašā loterijā izstādes laikā būs iespēja laimēt dažādus pārsteigumus no novada uzņēmējiem: 

Tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour” ik gadu pulcē aptuveni 20 tūkstošu apmeklētāju, 4 tūkstošus nozares profesionāļu un 700 tūrisma uzņēmumu no vairāk nekā 30 pasaules valstīm. Dodies iepazīt jaunus maršrutus un uzzināt svarīgākās ceļošanas aktualitātes!

Vairāk informācijas