Datums:
Adrese:
Kontakti:

Vasaras un atvaļinājuma laika mode, krāšņi aksesuāri, modes preces, kleitas, aksesuāri, bērnu preces un smaržīgas sveces un izmeklēti interjera priekšmeti! Viss Tavām vasaras sajūtām no Baltijas labākajiem dizaineriem! Baudi vasaru, baudi sauli, mūziku un dzīvi Siguldas pils kvartālā– būs koncerts un dizaina meistarklases, radoši cilvēki un fantastiska atmosfēra!

No plkst. 16.00 līdz 19.00 Siguldas pils kvartālā ikviens aicināts apmeklēt “Dizaina tirgu”, kurā varēs iegādāties ekskluzīvu Baltijas dizaineru un mākslinieku radīto modi un aksesuārus, un paralēli tirdziņam būs iespēja piedalīties dažādās dizaina meistarklasēs. Tirgu varēs apmeklēt ikviens, turklāt maskas nēsāšana nebūs obligāta, bet jāievēro piesardzība un distancēšanās.

Savukārt no 19.00 līdz 22.00 “Dizaina tirgus” būs pieejams tikai “Neon Saturdays” koncerta apmeklētājiem. Koncertu apmeklēt būs iespēja tikai tām personām, kas līdz ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai eID karte) varēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā. Šis ir “zaļā” tipa pasākums, kurā apmeklētājiem nav jāievēro citi drošības pasākumi – nedz jālieto maskas, nedz jāievēro distance un apmeklētāju plūsmas, kā arī nav jāatrodas personalizētās sēdvietās. Ieeja pasākumā – bez maksas.