Datums:

28. augustā plkst. 17.00 ar jauno koncertprogrammu “Pauls un Paula. Jauns vārds” Mālpils Kultūras centrā uzstāsies komponists Raimonds Pauls, jaunā dziedātāja Paula Saija un citi iemīļoti mākslinieki.

Koncertā skanēs komponista labi zināmie skaņdarbi, kā arī jaunas dziesmas ar Jāņa Petera un Guntara Rača dzeju. Kopā ar Maestro un jauno dziedātāju Paulu Saiju muzicēs Raimonds Macats (taustiņinstrumenti), Edvīns Ozols (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti). Komponists Raimonds Pauls uzsver, ka nav šī koncerta centrs, bet gan tikai pianists, kurš piespēlē, bet publikas atzinība un mīlestība dziedātājai Paulai Saijai būs jāiekaro pašai.

Sava talanta pārbaudi ar laimes sajūtu piedzīvos līdz šim plašākai publikai nezināma jauna dziedātāja Paula Saija, kuras vizītkarte ir skanīgs un dziļš balss tembrs. Šarmantās balss īpašniece, kandavniece Paula Saija paralēli studijām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza un populārās mūzikas nodaļā, aktīvi sevi pieteikusi gan kā meistarīgu bekvokālisti, gan kā pārliecinošu solisti. Koncerta apmeklētāji varēs būt liecinieki jaunam izaicinājumam.