Datums:
Kontakti:
Cenas:

dalības maksa – ZIEDOJUMS CEĻA UZTURĒŠANAI – 7.00 EUR

Camino Latvija pārgājienu sērija – 9. un 10. jūlijā divu dienu pārgājiens no Cēsīm, caur Līgatni uz Siguldu. Šis pārgājiens būs bauda tiem, kuri iecienījuši doties pārgājienos pa kalniem un lejām. Pārgājienā dosimies pa Amatas taku, apskatīsim Zvārtes iezi, redzēsim Spoguļklintis, samīļosim ēzeli “Rakšos”, uzkāpsim “Krusta kalnā” u.c.

Pirmajā dienā tiks mērots 26 kilometru garš ceļš no Cēsīm uz Līgatni. Tikšanās vieta pie Cēsu Svētā Jāņa evaņģēliski luteriskās baznīcas, Lielā skolas ielā 8, plkst. 10.00.

Otrajā dienā 27 kilometrus garš ceļa posms no Līgatnes uz Siguldu. Dienu uzsāksim no Līgatnes Tūrisma informācijas centra plkst. 9.00.

Ir iespēja pievienoties arī uz vienas dienas pārgājienu, pašam organizējot savu nokļūšanu uz un no pārgājiena.

Pārgājienā jūs pavadīs divas brīnišķīgas vadītājas Sarmīte un Vita. Naktsmāju izvēle būs atkarīga no grupas dalībnieku skaita un par to sīkāk jūs informēs vadītājas.

Vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās obligāta, rakstot uz e-pastu: lacesarmite@gmail.com un nosūtot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Sīkāka informācija pa tālr. 29119121 vai rakstot uz e-pastu lacesarmite@gmail.com.

Pēc apstiprinājuma saņemšanas, lai pabeigtu reģistrāciju, jāveic ziedojums – dalības maksa – ZIEDOJUMS CEĻA UZTURĒŠANAI – 7.00 EUR.

Camino Latvia rekvizīti: Latvijas Sv. Jēkaba ceļa asociācija, a.s. Swedbank, LV60HABA0551046576979