Datums:
Adrese:
  • Krišjāņa Valdemāra iela 3, Sigulda, Siguldas pilsēta, LV-2150
  • Saņemt norādes
Kontakti:
Cenas:

Enerģijas apmaiņa: 40 EUR (piesakoties, līdz 30.06., 30 EUR)

Pepe Danza (Urugvaja, Izraēla) – ir labi zināms kā virtuozs sitaminstrumentālists, kurš ir dalījis skatuvi ar mūsdienu populārākajiem Pasaules mūzikas māksliniekiem.

Pepe ir viens no Pasaules aizrautīgākajiem bungu, perkusiju, kā arī vairāk kā 300 savu Pasaules mūzikas instrumentu kolekcijas cienītājs.

Pepe ir īpaši izkopis Afro Latin bungu tradīcijas un Japānas Šakuhači flautas spēli, kā arī iedziļinājies skaņas izmantošanā dziedniecībā.
Viņa ilgais garīgais ceļš ietver plašu pieredzi – Zen, Gurdžijeva sistēma, sūfisms, taoisms, joga un budisms, kā arī studijas Indijā pie Dalai Lamas.

Pepe savienos mūs ar bungu vibrācijām un ikviens, pat tas kurš nekad nebūs spēlējis bungas – tās iemīlēs! Viņa mūzikas pavadībā meditātīvā deja mūsos atbrīvos saspringumu un aizvedīs līdz patiesam prieka, miera un Zen harmonijas stāvoklim.

Pepe ir viens no Saulstāvju dejas un mūzikas festivāla BŪTĪBA mīlētākajiem mūziķiem, kurš ar savu skanējumu aizved dalībniekus dziļos un skaistos iekšējos ceļojumos.


“Man ir bijis tas gods būt nominētam Kanādā neskaitāmām balvām kā izpildītājam, ierakstu māksliniekam un komponistam teātra, dejas un dokumentālajām filmām.

Es dzīvoju no dziļas pārliecības un pieredzes par to, ka mūzika ir spēcīgs pārveidojošs spēks un ka Cilvēce un mūsu dārgā planēta Zeme ir gatavas pārejai uz augstāku frekvenci. Es uzskatu, ka mūzikai ir liela nozīme šajā maiņā, un es esmu šeit, lai kalpotu šim darbam, lai arī kādā veidā un kurā vietā mani sauc.” Pepe Danza

Telpa būs atvērta no plkst. 17.00, kur varēs noskaņoties, savienoties ar vietu, citiem klausītājiem, baudīt tēju, dzērienus, gardas uzkodas, apskāvienus.
Muzikālais ceļojums ar Pepi sāksies apmēram 18.00.

Kur: UPE telpa, Zaļās villas kvartāls, Sigulda
Pieteikšanās uz tālruni: 26522855

Saistītā informācija

Zaļās villas kvartāls