Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

P: 16.00 – 20.00
O: slēgts
T: 16.00 – 20.00
C: slēgts
Pk: slēgts
Se: 10.00 – 16.00
Sv: slēgts

Cenas:

Trases izmantošana (1 diena):

individuāli pieaugušie – EUR 1.50;

Skolēni, studenti, pensionāri – EUR 1.35;

ar Siguldas ID kartēm – bezmaksas.

Pieejamība:
Rezervēt

Vasaras sezonā pieejams 1,25 km garš asfaltēts aplis, kas īpaši piemērots rollerslēpotājiem un skrituļslidotājiem, kā arī skriešanai, nūjošanai un velobraukšanai. Servisa ēkā pieejama inventāra noma, ģērbtuves, dušas un sauna, kas lieliski noderēs pēc fiziskām aktivitātēm, kā arī uzkodu un kafijas automāti. Inventāra nomas cenas apskatāmas www.siguldassports.lv

Servisa ēkā pieejama rollerslēpju, skrituļslidu, elkoņu un ceļgalu aizsargu, ķiveru, kā arī nūjošanas nūju noma.

200 m stadiona aplis piemērots dažādu treniņprocesu organizēšanai, kā arī futbolam un citu sporta spēļu spēlēšanai. Stadiona malā 100 m taisne ar vieglatlētikas segumu (5 celiņi), kā arī tāllēkšanas sektors.

Skrituļošana, rollerslēpošana, velobraucieni

Asfaltēts ceļa segums 1,25 kilometru garumā un 4 metru platumā sniedz visdažādākās iespējas aktivitātēm gada siltajos mēnešos – skrituļošanai, rollerslēpošanai, nūjošanai, skriešanai vai velobraukšanai. Tehniskais raksturojums: dabisks reljefs ar garenkritumu līdz 18%, lielākais kāpums pa vertikāli – 11 metri, šķērskritums taisnajos posmos – 2,5%, virāžas līdzenos posmos – ar 4% kritumu.

Vasaras sezonā individuālam apmeklējumam trase pieejama bez maksas.

Lāzerbiatlons
Lāzerbiatonā tiek izmantoti ieroči ar lāzertehnoloģiju; tie fiziski neizšauj patronas, bet gan lāzerstaru, kas tiek raidīts uz mērķi. Šādi ieroči ir pilnībā droši, to izmantošanai nav nepieciešami īpaši treniņi vai licences. Šautenes izskatās, sver un darbojas tāpat kā biatlonā izmantojamais aprīkojums.

ZIEMAS SEZONĀ

1.25 km garā, apgaismotā distanču slēpošanas trase Siguldā ir vienīgā tāda veida saldētā trase Austrumeiropā. Saldējošā sistēma, kura izbūvēta zem trases seguma, ļauj uzturēt sniega segumu un uzsākt slēpošanas sezonu ātrāk,kā arī nodrošina tās nepārtrauktu darbību mainīgos laikapstākļos. Centrā pieejama slēpju inventāra noma, slēpju serviss un instruktoru pakalpojumi.