Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

P: –
O: –
T:-
C: –
Pk: 10.00 – 20.00
Se: 10.00 – 20.00
Sv: 10.00 – 20.00

Lielākas grupas pieņem katru dienu no 9.00 – 21.00 pēc vienošanās.

Cenas:

No 10.00 EUR/pers. līdz 20.00 EUR/pers.

Pieejamība:

Escape Town” spēle ir paredzēta visiem, kas alkst sevi izaicināt un ir gatavi ļauties spilgtām emocijām. Šīs spēles ietvaros komandas nonāks Auchiburgas pilsētā, kas pēc 1942. gada pagaidu pamiera noslēgšanas ir sadalīta trīs ietekmes zonās- vācu, krievu un amerikāņu.

Spēlē būs jāpaspēj kļūt neuzkrītošiem, lai iekļautos pilsētas ikdienā. Slēpšanās, lavīšanās un slepenas robežu šķērsošanas būs tikai daļa no uzdevumiem ar ko komandai būs jātiek galā. Risinot dažādus uzdevumus un izvairoties no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem, komandas soli pa solim virzīsies tuvāk savam galvenajam mērķim – misijas izpildīšanai, no kuras būs atkarīga cilvēces nākotne. Nepareizi lēmumi var panākt komandas arestu, savukārt mazliet veiksmes un labs komandas darbs ļaus triumfēt, atrast sevis meklēto priekšmetu un nemanītiem izkļūt no pilsētas.

“Escape Town” ir piemērots visdažādāko pasākumu rīkošanai – draugu kopā sanākšanai, vecpuišu un vecmeitu ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem, kā arī neaizmirstamākajām bērnu un pieaugušo jubileju svinībām. Šī spēle ir paredzēta kā lieliem tā maziem piedzīvojumu meklētājiem.