Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās

Cenas:

Cena grupai līdz 6 personām ir 25.00 EUR, grupai ar 7 – 14 personām 50.00 EUR, savukārt 15 – 20 personām 75.00 EUR.
*cenas norādītas bez PVN
Bērni līdz 10 gadu vecumam – bez maksas, apmeklējot kopā ar vecākiem.

Pavasarī iespējams izbaudīt sparģeļus, bet visu cauru gadu garšīgus bišu produktus, kā arī iepazīties ar „Raganas Rāmju rūpnīcu” – biškopības inventāra ražošanas darbnīcu. Katru gadu otrajā septembra sestdienā viesi aicināti apmeklēt ikgadējo Medus dienu dravā.

No maija līdz septembrim viesi tiek gaidīt “Lejaslīvju” dravā, lai redzētu, kur mājo bites, uzzinātu cik tālu tās lido, aplūkotu, kas stropam “vēderā”, pagatavotu kādu rāmi, nodegustētu medu un putekšņu ražu. Šeit katrs sajutīs, kā san un vibrē gaiss no saimniecības bišu saimes!

Piedāvātās izziņas tūres:

  • “Kā aug sparģeļi?” – uzzināsiet, kas ir sparģeļi, kā tie aug, kā iejutušies mūsu klimatā un kā garšo tieši no dobes (iespēja iegādāties un nogaršot no maija vidus līdz jūnija vidum);
  • “Kā rodas medus?” – iespēja uzzināt kā rodas medus, kāda ir biškopja ikdiena, ko un kā dara bites, kas atrodas stropā, nogaršot putekšņus, bišu maizi un medu. Šī izziņas tūre pieejama līdz 10 cilvēku grupai;
  • “Kas notiek stropā?” – tiem kam nav bail no bitēm ir iespēja apmeklēt dravu, ielūkoties bišu darbā, aplūkot kā top stropi un to detaļas (no maija līdz septembrim 5 personām vienlaicīgi).

Ekskursijām pa saimniecību iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta!

Ekskursijas tiek vadītas latviešu, krievu, angļu vai vācu valodā. Aptuvenais vienas ekskursijas ilgums 1-1,5h. Maksimālais dalībnieku skaits grupā – līdz 20 personām.

Birkas:
saimniecība degustācijas