Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

Ar iepriekšēju rezervāciju!

Cenas:

Cena personai –  5.00 EUR

Pieejamība:

Baložu māja ir amatnieku darbnīca Mālpilī. Šeit saimnieko restauratore Sarmīte Balode un kokgriezējs Jānis Balodis. Ik dienu darbnīcā tiek atjaunots kāds unikāls mūsu kultūrvēstures objekts un darināti jauni kokamatniecības darbi. Darbnīcas īpašā lieta ir piparkūku koka formu darināšana un piparkūku cepšana.

Meistari ar prieku dalīsies savā pieredzē un stāstīs par kokamatniecību, par darba rīkiem, materiāliem un par koka lietu tapšanu. Būs iepēja apskatīt tobrīd darbnīcā topošos darbus un restaurējamos objektus. “Baložu māja” piedāvā līdzdarboties un izmēģināt roku koka trauku tapšanā vai pašrocīgi uzskrullēt visgarāko ēveļskaidu!

Iespējams uzņemt nelielas interesentu grupas un ģimenes līdz 10 dalībniekiem, iepriekš vienojoties par abpusēji piemērotu laiku. Lūgums zvanīt dienu iepriekš. Viesošanās ilgums – vidēji viena stunda.

Darbnīcā iespējams iegādāties vai pasūtīt Jāņa Baloža darinātos koka traukus, koka dēlīšus ikdienai vai kādam īpašam notikumam. Kā arī būs iespēja iegādāties – koka formiņās ceptās – piparkūkas.

Birkas:
meistarklase