Vieta, kur cilvēki satiek zirgus, kas jau iepazinuši jāšanas sporta pasauli, kā arī tiem, kas tikai sper pirmos soļus šajā virzienā. Zirgi – tā ir mīlestība visa mūža garumā, kas visiem paver savu brīnišķīgo pasauli.

Jauno Jātnieku skolas galvenais un vadošais mērķis ir veicināt sabiedrības interesi par zirgu izjādēm kā aktīvo atpūtu un sporta veidu brīvā dabā, kā arī ļaut iemīlēt saskarsmi un komunikāciju ar majestātiskajiem un jūtīgajiem dzīvniekiem – zirgiem. ,,Mēs vēlamies, lai aizvien vairāk bērnu un jauniešu jātu, piedalītos sacensībās un tiektos pēc lieliem mērķiem sportā. Lai jaunie jātnieki, sasniedzot pieaugušo vecumu, nepazustu, bet gribētu un spētu darboties tālāk. Mūsu mērķis ir kļūt par vadošo jātnieku sporta centru Baltijā, kurā tiek nodrošināti labākie treniņu apstākļi un regulāri tiek rīkotas sacensības. Mēs ticam, ka gribot, ticot un darot, var sasniegt savus mērķus!”.

Iepazīšanās un izjāde ar poniju

Sniedziet bērnam iespēju iepazīt un iegūt pirmo pieredzi jāšanā ar poniju! Veselīga un prieka pilna atpūta garantēta!

Pakalpojums piemērots bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

Pakalpojumā ietilpst:

  • Iepazīšanās ar poniju
  • Ponija sagatavošana izjādei (sakopšana, apseglošana)
  • Izjāde
  • Atseglošana

Iepazīšanās un izjāde ar zirgu

Piepildiet sapni – jāt ar zirgu! Šis ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā samazināt stresu un atpūsties no ikdienas rūpēm.

Pakalpojums piemērots no 12 gadu vecuma. Iepriekšējā pieredze nav nepieciešama.

Pakalpojumā ietilpst:

  • Iepazīšanās ar zirgu
  • Zirga sagatavošana izjādei (sakopšana, apseglošana)
  • Izjāde
  • Atseglošana

Izbrauciens ratos

Nesteidzīga atpūta dabā un brīnišķīga pieredze braucienā zirgu ratos. Līdz 3 personām izbraucienā.

Individuālās jāšanas nodarbības

Iespēja pilnvērtīgi apgūt jāšanas prasmes gan pieaugušajiem, gan bērniem kopā ar profesionāliem treneriem.

Nodarbību laikā iemācīsieties pilnvērtīgu ponija vai zirga aprūpi, sagatavošanu jāšanai un attīstīsiet jāšanas iemaņas. Nodarbība tiek aizvadīta ar Jauno Jātnieku skolas poniju vai zirgu, atbilstoši dalībnieka vecumam un iemaņām.

Ekskursija zirgu stallī un zirgu barošana

Laipni lūgti apskatīt Baltijā vienu no lielākajiem un modernākajiem sporta jāšanas centriem – Jauno Jātnieku skola!

Ekskursijas laikā jums būs iespēja apskatīt teritoriju, staļļus, zirgu aprūpes zonas (solārijs un staigāšanas trenažieris!) un satikt mūsu zirgus. Savukārt, ekskursijas noslēgumā varēsiet izmantot iespēju – vizināšana ar poniju vai zirgu!

Foto sesija ar zirgu

Fotosesija ar zirgu Jauno Jātnieku skolas teritorijā jūsu kāzās, vecmeitu ballītē, dzimšanas dienā vai vienkārši skaistu mirkļu iemūžināšanai.

Uz jūsu fotosesiju sagatavosim kādu no mūsu zirgiem vai ponijiem. Mūsu darbinieks asistēs un palīdzēs fotosesijas laikā. Fotogrāfa pakalpojumi nav iekļauti. Sesijas garums līdz 1h.

Pastaigu taka mežā

Uzņemiet dabas enerģiju, un izvēdiniet galvu, dodoties pastaigā lielajā meža aplī.