Piestātne - kempings un ūdenstūristu iekāpšanas/izkāpšanas punkts „Jaunzāģeri” atrodas Gaujas labajā krastā, pusceļā starp Līgatni un Siguldu.

Pie piestātnes var piebraukt arī ar auto vai karavānu. Atpūtniekiem tiek piedāvātas telšu vietas, kempinga mājiņas, nojumes ar elektrības pievadu, tualete. Iepriekš pasūtot, iespējams pagatavot brokastis, pusdienas vai vakariņas. Melnā pirts – tā ir vertība, kas gājusi cauri gadsimtiem. Jaunzāģeros tiek piedāvāts izbaudīt izseno pirts spēku un pērties ar dabīgām pirts slotiņām. Pirts baudīšanas laiks – 3 h. Pirts izkurināšanai nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Cena – 30 EUR. Iespējami arī sertificēta pirtnieka pakalpojumi.

Laivu noma – tiek organizēti nobraucieni pa Gauju ar kanoe laivām (2-3 vietas).
Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Pirtsmīļotājiem Jaunzāģeri piedāvā ekskluzīvu pirts rituālu melnajā pirtī vai pirts mucā. Melnās pirts kurināšana notiek ar alkšņa malku.

Pirts procedūra parasti ilgst no 3-5 stundām. Pirts rituāla programma katram klientam ir individuāli pielāgota, iepriekš izvērtējot klienta pirts pieredzi un veselību.

Birkas:
Kempings pirts ūdenstūrisma apmetne