Jau sesto vasaru jūlija un augusta nedēļu nogales siguldieši un Siguldas viesi varēs pavadīt muzikālās noskaņās. Ar stilīgiem, jaudīgiem, melodiskiem un atmosfērīgiem koncertiem Siguldas pils paviljons aicina ciemos, piesakot savu sesto sezonu un uzsāk biļešu tirdzniecību visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

20. jūlijā – ar solokoncertu Paviljonā viesosies jaunā, talantīgā māksliniece EMĪLIJA , kuras neparasto balss tembru un īpašo personības stāstu iepazinām šova “X faktors” 5. sezonā.

16. augustā – Paviljons uzmirdzēs mūzikas, talanta un harizmas zeltā, jo ar ekskluzīvu koncertu uzstāsies pasaules spozmi ieguvušais duets BUJĀNS – Intars BUSULIS un Reinis SĒJĀNS

24. augustā – pils dārzu romantikas un pasaulīgu vēsmu noskaņās piepildīs jaunās, bet mūzikas pasaulē sevi jau pierādījušu mūziķu izveidotās apvienības IDILLE koncerts.

31. augustā – sezonas koncertu ciklu noslēgsim ar jaudīgu hip hop žanra pamatlicēja Latvijā OZOLS  muzikālo performanci.

Kā ierasts, no plkst. 20.00 apmeklētājus sagaidīs DJ piedāvātie ritmi un Cafè Pils Dārzs gardais dzērienu un ēdienu piedāvājums.

Vakara mākslinieku uzstāšanās sāksies ap plkst. 21.00.

Cafè Pils Dārzs un Dj arī pēc koncertiem ļaus apmeklētājiem turpināt baudīt vasarīgos vakarus.

Biļešu cenas – 10.00 / 15.00 EUR

Siguldas ID karšu īpašniekiem, iegādājoties biļeti iepriekš pārdošanā, atlaide 20%, daudzbērnu ģimenēm 40%.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja brīva.

Pasākuma dienā atlaides netiek piemērotas, biļešu cena – 10.00 / 15.00 EUR.

Biļetes pieejamas visās “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās.

*Novada publiskajās aktivitātēs tiek veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti vietnē www.sigulda.lv un Siguldas novada pašvaldības sociālo mediju kontos.