Viesnīca "Sigulda"

Viesnīca “Sigulda” ir lieliska vieta semināru, konferenču, sapulču un prezentāciju rīkošanai, pieejamas 4 dažādas ietilpības zāles.

SPA Hotel Ezeri

SPA viesnīca “Ezeri” semināru rīkošanai ir viss iespējamais no miera līdz aktīvām darbībām, no relaksācijas līdz augstai koncentrācijai. Pieejamas 4 dažādas ietilpības zāles.

Viesnīca "Aparjods"

Apvienojot senatnīgo ar mūsdienīgo, viesnīca “Aparjods” izveidota par lielisku vietu atpūtai un darījumiem. Viesnīca “Aparjods” piedāvā 2 semināru zāles dažādu pasākumu organizēšanai.

Viesnīca "Santa"

Viesnīca “Santa” piedāvā semināru zāli līdz 30 personu ietilpībai. Šeit būsiet ārpus pilsētas trokšņiem un apkārtējā daba radīs iespaidu, ka esat brīvdienās, bet viesnīcas telpas un aprīkojums būs piemērots darbam.

Viesu nams "Reinis"

Semināru, prezentāciju vai sapulču rīkošanai tiek piedāvāta viesu nama semināru zāle (līdz 20 personām).

Viesu nams "Bēršas"

Tikai 4 km attālumā no Siguldas pilsētas, klusā un mierīgā atmosfērā, viesu nams piedāvā rīkot sapulces, prezentācijas un seminārus līdz 25 personām telpā.

Viesu nams "Bucefāls"

Viesu nams "Bucefāls" piedāvā 6 komfortablus numurus. Viesu namā ir plaša banketu un semināru zāle 100 m2 platībā, atpūtas komplekss ar pirti un nelielu atpūtas zāli, baseinu un Japāņu baļļu.

Viesu nams "Brūveri"

Viesu nama semināru zālē ērti jutīsies 90 personas, tā piemērota korporatīvo pasākumu organizēšanai – konferencēm, semināriem vai kāzām.

Viesu nams "Četri gadalaiki"

Viesu māja ir liela un plaša guļbūve. Apkalpojušais personāls palīdzēs skaisti un bez rūpēm nosvinēt gan svētkus, gan sarīkot banketus un seminārus līdz 26 personām.

Viesu nams “Turaidas zieds”

Viesu namā “Turaidas zieds” izveidotas telpas semināriem līdz pat 45 personām un telpas banketiem līdz 50 personām.

Viesu nams "Springšļu dzirnavas" Augšlīgatnē

Meža vidū Līgatnes upītes krastā dzirnavu komplekss "Springšļu dzirnavas" piedāvā vietu semināriem, konferencēm, īpašām svinībām un jebkura veida korporatīviem pasākumiem līdz 150 personām.

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes.

Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.