Lidojums "Aerodium"

“AERODIUM” vertikālais vēja tunelis, kura radītajā vēja plūsmā iespējams lidot kā putnam arī tad, ja nav spārnu, būs lielisks piedzīvojums gan pašiem jaunlaulātajiem, gan kāzu viesiem. Laimes augstākais punkts, neviltots prieks, absolūta brīvība - lūk, tā ir lidošana, kas svētku dienai piešķirs īpašu burvību un ļaus sajust neticamas emocijas. Kāzu diena, vecpuišu un vecmeitu ballītes, bildinājums vai pārsteigums mīļotajiem cilvēkiem - AERODIUM var sarūpēt svētkus jebkuram īpašam notikumam!

La Fête picnic Sajūtu Brauciens

La Fête picnic piedāvā mazu un vidēju kāzu dekorēšanu, kāzu pieturvietas ar/bez uzkodām, velo izbraucienus un pop up piknikus pirmskāzu ballītēm, kā arī velo nomu pirmskāzu, kāzu fotosesijām.

Brauciens ar elektromobili Siguldā

Kāzu izbrauciens ar elektromobiļiem – ērts veids kā nokļūt kāzu pieturpunktos un apskatīt Siguldas skaistākās vietas kāzu dienā videi draudzīgā veidā, dodoties uz Ķeizarskatu, Gleznotājkalnu vai Turaidas muzejrezervātu, vai Jūsu izvēlētu vietu.

Cena: elektromobiļa noma ar vadītāju: 40.00 EUR/ 1h
Vietu skaits elektromobilī: līdz 5 personām

Tikšanās vieta: iepriekš vienojoties

Aizvērt
Piedzīvojumu parks „Tarzāns”

Piedzīvojumu parks „Tarzāns” jaunajam pārim kāzu dienā piedāvā braucienu abos virzienos ar krēslu pacēlāju - bez maksas.

Lidojums ar gaisa balonu

Izvēlies debesis un neaizmirstamas emocijas! Lidojums gaisa balonā var būt jauka un netradicionāla dāvana, ar ko pārsteigt draugus, tuviniekus un paziņas dzimšanas dienā, laulību jubilejā vai citā svinīgā notikumā. Tā var būt arī lieliska kāzu dāvana vai piedzīvojums pašiem jaunlaulātajiem īpašajā dienā. Galvenokārt, lidojumi notiek Siguldas apkārtnē, kur var izbaudīt Gaujas senlejas krāšņumu saullēktā, sajūsmināsies par Turaidas pils harmoniju, vērojot to no putna lidojuma augstumiem.

Cena: privāts lidojums Siguldas apkārtnē 500.00 EUR/2 personām

Aizvērt

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes.

Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.