Datums:
Adrese:
Kontakti:

24. novembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 “Dabas Rezidence”, Krišjāņa Valdemāra ielā 3A, Siguldā biedrība Siguldas novada attīstībai Concordia, ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu, rīkos bezmaksas meistarklasi “Atpazīstama un respektējama zīmola veidošana”.

Meistarklase paredzēta Siguldas novadā dzīvojošām sievietēm, kuras jau izveidojušas vai tikai plāno veidot un attīstīt savu biznesa projektu. Īpaši uz meistarklasi tiek aicinātas māmiņas, kas ir bērnu kopšanas atvaļinājumā un kuru aktuālais šī brīža jautājums ir, kā attīstīt savu karjeru tālāk?

Meistarklases laikā tiks meklētas atbildes uz galveno jautājumu: kā zīmolam kļūt zināmam un pieprasītam?

Par meistarklasi: Tev ir neliela viesu māja vai kūku darbnīca, bet kā panākt, lai par to uzzinātu pēc iespējas plašāka auditorija? Vai arī Tu vēlies uzsākt savu rūpalu, bet nezini ar ko sākt? Kā izlolot savu zīmolu, kā arī izveidot to veiksmīgu un pamanāmu?

Meistarklasi vadīs Iveta Dzērve, Latvijā jaudīgākās sabiedrisko attiecību aģentūras “Repute” dibinātāja un stratēģiskā konsultante. Gandrīz 20 gadu garumā dažāda mēroga un nozaru klientiem palīdzējusi zīmolu reputācijas veidošanā – no atpazīstamības līdz nozīmīgiem lobisma projektiem. Ikdienā konsultē uzņēmumu vadītājus, politiķus, kā arī izveidojusi un attīstījusi sava “mazā biznesa” vairākus zīmolus. Vadījusi vienu no Latvijas sabiedrībā visvairāk ievērību ieguvušo  projektu  “Kristīnes Misānes lietu”.

Iveta Dzērve:  “Atzīšu, ka atpazīstama un respektējama zīmola veidošana nav dažu dienu darbs. Un šī mērķa sasniegšanā jāiegulda gan līdzekļi, gan laiks. Taču ir vēl kāda laba ziņa. Mēs katrs varam būt zīmols. Un mēs katrs varam izveidot zīmolu, ja zināsim 5 vienkāršus soļus. Meistarklases laikā  izstāstīšu kā sākt ceļu uz savu klientu sirdīm un sava zīmola zināmību. Jo veiksmīgs sākums ir pamats veiksmīgai attīstībai. Vienkāršā saprotamā valodā, ar praktiskiem piemēriem no dzīves un iespēju pašiem meistarklases laikā izstrādāt ne tikai zīmola ideju, bet arī kopīgi rast risinājumus tā atpazīstamības veidošanai.”

Pieteikties meistarklasei var, rakstot uz e pasta adresi info@biedribaconcordia.lv līdz 23. novembrim.  

Vietu skaits ierobežots!