Adrese:
Kontakti:
Darba laiks:

Pēc pieraksta, vismaz vienu dienu iepriekš.

Rezervācija iespējama arī www.poligon-1.lv mājas lapā.

Cenas:

“Sporta modeļi” ( 16+ gadi):

pirmā stunda 12.00 EUR/personai, katra nākamā stunda 6.00 EUR;

bērniem un skolēniem pirmā stunda 10.00 EUR/personai, katra nākamā stunda 5.00 EUR;

“Anturāžas modeļi” ( 16+ gadi):

pirmā stunda 15.00 EUR/personai, katra nākamā stunda 5.00 EUR;

bērniem un skolēniem pirmā stunda 15.00 EUR/personai, katra nākamā stunda 5.00 EUR.

Pieejamība:
Rezervēt

Ja trūkst adrenalīna vai vienkārši vēlies sevi neparasti izklaidēt, tad pieņem Lāzertag izaicinājumu! Šī komandas spēle aizraus ikvienu, turklāt tā lieliski saliedē kolektīvu - tikai kopējiem spēkiem jūs spēsiet paveikt spēles misiju!

Spēļu poligons atrodas Siguldā bijušās bruņoto spēku daļas teritorijā, kurā ir saglabājušies visi apstākļi aizraujošu spēļu rīkošanai ar plašu kaujas arsenāla izvēli. Šis ir vienīgais specializētais lāzertag poligons Baltijas valstīs. Visi ieroči ir apgādāti ar elektroniku, kura lieto infrasarkanos starus, kas padara spēli drošu visiem spēles dalībniekiem. Komanda var izvēlēties kaujas teritoriju un ieroci katram spēlētājam. Profesionāli instruktori veiks apmācību un parādīs apvidu, lai komandas Poligonā pavadītajā laikā varētu gūt maksimāli daudz emociju un adrenalīna.

Lāzerkaujā labprāt piedalās gan izturīgi un garā stipri vīri, gan arī sievietes un bērni. No spēlētāja tiek prasīta laba reakcija un koncentrēšanās spēlei, bet galvenais – vēlēšanās. Lāzerkauja kļūs par neaizmirstamu spēļu kauju, kura iespiedīsies atmiņā kā izklaidējošs svētku pasākums vai vienkārši aizraujoši pavadīts laiks kopā ar draugiem un kolēģiem.