Adrese:
Kontakti:
Cenas:

Nakšņošana, pirts, kubls un brokastis – 210.00 EUR

Eco SPA rezidence “Citi krasti” piedāvā romantisku atpūtu divvietīgās mājiņās ar terasi, privātu pirti, burbuļvannu, piekaramiem šūpuļkrēsliem un brīnišķīgu skatu uz upi. “Citi krasti” atrodas pašā gleznainās upes Gaujas krastā, kur pa guļamistabu logiem var vērot gan saullēktus, gan saulrietus. Mājas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo atpūtai – dvieļi, halāti, čības, vannas piederumi, fēns.

Papildus nakšņošanai “Citi krasti” piedāvā arī dienas atpūtu grila namiņā ar lielu panorāmas pirti un kublu. Visi nepieciešamie piederumi – ogles, malku, virtuves piederumus, glāzes, tiek nodrošināti.

Atpūšoties namiņos ir iespējams pasūtīt vakariņas. Pēc iepriekšēja pasūtījuma tiek piedāvāti arī izsmalcinātāki ēdieni – austeres, ķemmīšgliemenes, tartārs, foie gras un vīna izlase.

Nakšņojot SPA rezidencē “Citi krasti”, iespējams izstaigāt tuvējo apkārtni – Inčukalna velnalu, meža takas un iespējams veldzēties ar avota ūdeni. Tiek piedāvāta velosipēdu noma (15.00 EUR/diennaktī), SUP dēļi (ar sēdvietām, 25.00 EUR/diena) plostošanai pa Gauju vai laivu braucieniem pa tuvējiem dīķiem. Tikai 300 metru attālumā no kompleksa atrodas stallis, kur tiek piedāvātas izjādes ar zirgiem (20.00 EUR/stundā). Iepriekš vienojoties iespējams arī rezervēt lidojumu ar gaisa balonu tieši no teritorijas (400.00 EUR/līdz 3 personām).

Birkas:
nakšņošana